Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne hogy ez az ok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy ez az ok?

Figyelt kérdés

Nem tudok rendesen sem benedvesedni se semmi, orgazmusom sem volt meg soha. Lehetett petting olyan sraccal akit kivantam, megaem nedvesedtem be soha, ha en nyulok magamhoz akkor is nulla a hatas.

Lehet az oka az, hogy keptelen vagyok szeretni a sajat testem? Hogy egyszeruen ugy gondolom hogy mivel undorito vagyok nem erdemlem meg azt hogy jol ereztem magam? Erre az onuralatra vezethetoek vissza az enyhebb onpusztito szokasaim is( ezeket most hagyjuk, roviden annyi hogy nem vagyok sem on-, sem kozveszelyes)

Tehat ez lesz a problema, es irany a pszichologus, vagy tulreagalom es valami mas a gond?



2019. júl. 15. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért én adnék még esélyt egy vagy több pasinak. Hátha jön valaki, aki esetleg tapasztaltabb, van a tarsolyában ez meg az és sikerül elérnie, amit eddig másnak nem.

Miért tartod magad undorítónak?

45+Ffi

2019. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen! Mindenképpen keress fel szakembert!!!

Az itteni válaszoktól nem leszel okosabb, de nem is tudnak segíteni, mivel több terápiás kezelés kell hogy egyáltalán a pontos okok láthatóak legyenek.

2019. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a fejedben van a gond
2019. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy frigid vagy?

Én is utálom magam, de rettenetesen, mégis nedvesedek ahogy kell.

2019. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon remelem hogy nem :(
2019. júl. 15. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Kívánod a szexet? Mármint agyilag, vagy hogy mondjam. Csak a tested nem engedelmeskedik? Vagy nem is kívánod, nincs is rá igényed?

Nőgyógyásznál voltál már?

2019. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, kivanom.. tehat agyban mukodik a dolog :(

Igen, nogyogyasz latott, semmi bajom :/

2019. júl. 15. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit tudott mondani erre? Ha testileg semmi oka, akkor tényleg valami lelki gát.

De szerintem az önutálat önmagában nem csinál ilyet, mert szerintem nincs olyan ember a Földön aki annyira utálná magát mint én, mégsem tapasztaltam még ilyet.

2019. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na hogy oszinte legyek, ezt a problemat nem emlitettem neki :/

Hat akkor ezek szerint csak a hulyesegem all a szexualis eletem utjaban.. vegulis ez is valami... :D

2019. júl. 15. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Végül is ha nem említetted, akkor az is lehet hogy mégis testi probléma, amire tudna valami megoldást.


Ha meg mégsem, akkor vegyél síkosítót. Ha egyébként kívánod a szexet, akkor ez önmagában könnyen megoldható egy kis segítséggel.

Lehet hogy be is indítaná a dolgokat, és egy idő után "megtanulná" a tested hogy termelni kell, és el is hagyhatnád a síkosítót.

2019. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!