Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan 'bújjak elő' (coming out)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'bújjak elő' (coming out)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, lassan ideje lenne megbeszélnem édesanyámmal, hogy biszex vagyok, azaz mindkét nemhez vonzódom. Eddig két barátnak 'bújtam elő', akik meglehetősen jól fogadták és teljes mértékben támogatnak, ami adott egy kis löketet. Nem igazán merek beszélni erről anyámnak, félek, hogy csalódna bennem. Jelenleg van egy 19 éves lány, akivel elég szoros a kapcsolatunk és elég biztosan kimondhatom, hogy alakul valami köztünk a korkülönbség ellenére is. Nevelőapámnak nem tervezem elmondani, ő mégkevésbé örülne neki. Hogyan vezessem rá anyámat tapintatosan, de mégis úgy, hogy értse, mire akarok kilyukadni? Eléggé félek ettől az egész dologtól, vagyis inkább csak a reakcióktól. Hogyan közölhetném vele, hogy más a nemi identitásom, mint az átlagnak?

(lány vagyok)



2019. júl. 19. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kertelj. Az a legtisztább. Biztos nehéz neked.. lelki okok stb.

De minnel jobban túl bonyolítod az előadást annál nehezebb lesz .Sztem.

2019. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat járna hozzátok, az biztos feltűnne neki és egy idő utan sajat maga is rájönne szerintem
2019. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!