Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex utána a pina nedv miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utána a pina nedv miatt cseréljünk ágyneműt?

Figyelt kérdés

Megujjazom a párom, beteszem a farkam, és pinás kézzel ugye megfogom a testét, majd pinás kézzel ahol fekszünk. A kérdésem, hogy ezek után normális belefeküdni az ágyba, ha a kezemtől minden pinás? Például ha utána ő lovagol rajtam, és én belefekszem oda, ahol a nedves puncis kézzel tapintottam a lepedőt, amit persze szex után leszedünk, de van mikor olyanok a dolgok.


Remélem értitek. Szex után mindig fürdés van, de olvastam több helyen hogy felesleges, csak engem eddig zavart, hogy pl pinás, nedves a testünk egyes részei majd esetleges módon fürdés nélkül feküdjünk az ágyba stb..


Help?



2019. júl. 23. 15:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Szex után akart lenni. Siettem az írással.
2019. júl. 23. 15:29
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell.
2019. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted neked nincs rajta a f@$z nedved?
2019. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A kifolyt ondó nagyobb gond, ha nem használtok gumit.


Illetve nekünk a síkosító szokott lecsöppenni.

2019. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Liz* ***** válasza:
100%
Elég csodálkozva olvastam a soraidat... Mások mit nem adnának azért, hogy a barátnőjük annyira kívánja őket, hogy minden "pinás" legyen. Már ez a szó, hogy "pina nedv " .. szerintem az ondó nagyobb probléma. Inkább add át magad az élvezeteknek, minthogy azon aggódj hogy párod "pina nedves" ágyában kell feküdni, persze ez csak egy vélemény, lehet csak én vagyok így ezzel. De ha ennyire zavar cserélj lepedőt, használj törölközőt vagy csináljátok a zuhany alatt.
2019. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


De akkor szerintetek befeküdhetek akár szex közben arra a lepedőre ami pina nedves lett, vagy amit én olyan kézzel összefogdostam? Eddig mindig fürödtem utána.

2019. júl. 23. 16:10
 7/25 A kérdező kommentje:

Félreértettél a párom nem lesz annyira nedves hogy átázzon az ágynemű vagy a lepedő, sajnos. :(


Arra értettem, hogy mikor megujjazom őt és turkálok a pinában, utána összefogdosom a barátnőmet, a kezem leteszem az ágyra, és hogy ezek után belefeküdhetek e az ágyon lévő lepedőbe?

2019. júl. 23. 16:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne fekudhetnél bele? Nem lesz semmi bajod tőle. Mikor vannak... :D
2019. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy stílusod van...
2019. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Liz* ***** válasza:
100%
Te értettél félre. Én értem, hogy a kezedtől lesz nedves a lepedő, arra írtam, hogy inkább élvezd, minthogy ezen aggódj.
2019. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!