Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki Nuvaringről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki Nuvaringről váltott Ladeeringre? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg hogy már nem a Nuvaring az egyetlen elérhető hüvelygyűrű, ahogy néztem teljesen ugyanúgy működnek, ugyanannyi a kibocsátott hormon, igazából akkor kezdtem el gondolkozni mikor láttam hogy a Ladeering kicsit több mint 10000Ft /3db, mondtam á nem nagy különbség majd mentem kiváltani a Nuvaringet és asszongya a patikus "14700 forint lesz" én meg néztem, mondom basszus mikor lett ilyen drága, ez a Ladee majdnem másfélszerese. Nem vagyunk szegények de +5000Ft ugyanazért azért már na, főleg hogy anno 6 éve az első 3-as tasak 9990 Ft volt szóval kicsit drágult.

Szóval fontolgatom az átváltást ha tényleg ugyanaz, jelenleg amit tapasztaltam a nuvaring mellett hogy sokkal enyhébb a menstruációm és a libidóm kicsit csökkent de az nem a világvége.


2019. júl. 24. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval lényegében az érdekelne hogy ha a Nuvaringnél x mellékhatásokat tapasztalok az megmarad-e ha váltok.
2019. júl. 24. 12:24
 2/2 anonim válasza:
A nőgyógyász erre esküszik még nem mertem váltani. Állítólag ua.
2019. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!