Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha előbb leszopom a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előbb leszopom a barátom, majd elélvez, és utána húzza fel a gumit, az biztonságos?

Figyelt kérdés
Hisz maradhat váladék a péniszen, szóval felteszem ilyenkor illene megmosni... Mindenütt azt írják, hogy az óvszer megfelelő használatához a pénisznek "tisztának" kell lennie. Ha tisztára nyalom a szopás és élvezés után, az elég, hogy ne kerülhessen az óvszerre sperma? Valami tipp más megoldásra?

2019. júl. 26. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszivod az utolso cseppig lenyeled es korbenyalod nem lehet baj
2019. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az pont elég, ha tisztára szopod.
2019. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Betegséget simán elkaphatsz.
2019. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést kislány... Ha leszopod előtte, ha nem, a sperma a gumin belülre megy. Te meg a gumin kívül vagy! Dugáskor úgyis újra jönni fog sperma, szintén belülre! Szóval mivan?????
2019. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: ha nem érted, az elég szomorú.


Köszi az előző válaszolóknak!

2019. júl. 27. 00:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne keruljon g ci a p nadba.azert annyira nem bonyolult :D
2019. júl. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szomorúbb, hogy ilyen istentelenül ostoba vagy...
2019. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha élvez, akkor ondó kerül a péniszre. Márpedig ha leszopom, könnyen elélvez... Ha bármilyen váladék (előváladék akár) marad rajta, mielőtt ráhuzza a gumit, akkor könnyen a gumi külső felére is kerül, ami egyenesen megy a hüvelyembe. Szóval szerintem nem hülye vagyok, hanem elővigyázatos.
2019. júl. 27. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi erővel kár a bugyit is levetned...

De oké, értem már. Vegyül sorra:

-Szopod. Minden a szádba kerül, elejétől a végéig. Mondjuk lenyelted. Szépen leszopsz róla mindent, csak a nyálad marad rajta.

-Dugás előtt újra szopod, vagy le se konyul neki mert olyan ász a pasi, a lényeg hogy merev

-Óvszer kibont, a gumi végét két ujjal megfog, cerka végére illeszt, másik kézzel szépen rá.

Ebből az látszik, hogy a farka még véletlenül sem tud a gumi külső részéhez érni. Ha a gumi külső részére sperma kerül, akkor az csak valamelyikőtök kezéről lehetséges. Ennek a veszélyét csökkentheted, ha minden cuccot eltűntetsz a torkodban, illetve az óvszert csak közvetlenül a behatolás előtt teszitek fel. De ha esetleg meg is fogjátok a gumit spermás kézzel, akkor sincs gáz, a legtöbb óvszer spermicides, ami bénítja a sejteket.

Szóval kicsit túlparázod, ez a lényeg..

2019. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy felhúzáskor kerülne kívülre sperma, akkor sokkal többen lennének terhesek óvszer használatával is. Márpedig a Pearl-indexe az óvszernek nagyon kedvező!


Ettől függetlenül, ha nagyon félsz (bár fölöslegesen teszed), akkor pisiljen egyet, és utána mossa meg.

2019. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!