Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS terhességi teszt kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS terhességi teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Vettem kettö tesztet.

Az elsöt valószinüleg nem jól használtam(csak utána olvastam el,hogy nem vizszintesen,nem fuggolegesen kell rapisilni),igy nem mutatott egy csikot sem.

Kb fel orat vartam!

Azutan megcsinaltam a masikat.

Ott mar odafigyeltem,hogy kell hasznalni,egyertelmuen egy csikot,tehet hogy nem vagyok terhes azt mutatta.

Viszont este mikor ki akartam dobni a teszteket,az elso ami reggel nem mutatott semmit.

Most egy halvany,meg egy nagyon-nagyon halvany csikot mutat.

Es most megijedtem ez miatt.

Bar reggel nem mutatott semmit,ennek igy lehet jelentosege?


2019. júl. 28. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. A nyugalmad érdekében inkább csinálj másikat is, nem tart semeddig.
2019. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze,csak mar nincs itthon tobb,es most ez miatt megijedtem.

Kar volt ujra ranezni.😏

2019. júl. 28. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudjuk hogy terhes vagy e. naponta tesztelni meg baromság. ha terhes vagy akkor a hcg 2 naponta duplázódik.
2019. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A teszt használati utasításában szerepel a leolvasási idő, ezt kell figyelembe venni.


Ha jóval később jelenik meg egy halvány 2. csík, annak nincs jelentősége, nem jelent pozitív eredményt.

2019. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat remelem.

De tenyleg nagyon halvanyak.

Meg egy csik sem jelent meg rajta rendesen.

2019. júl. 28. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Szarul használtad alapból és kb fél nappal korábban olvastad le mint amikor kellett volna, halvány is volt a csík. Az a teszt tuti negatív lett, de attól függetlenül lehetsz terhes
2019. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azutan kb ket oraval ra,csinaltam rendeltetes szeruen az egyertelmuen negativ lett.
2019. júl. 28. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:
14 nap után mutat jó értékét
2019. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A legutolso szex tobb mint egy honapja volt,volt verzes is,csak a biztonsag kedveert csinaltam.
2019. júl. 29. 08:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva, hogy mennyi időn belül mutatja az eredményt. Amit én csináltam (szerencsére szintén negatív eredménnyel) 3 perc után mutatott eredményt, de az útmutatóban ott állt, hogy 10 perc után azért már ne nézegessük.
2019. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!