Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rögtön elkezdenéd a tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön elkezdenéd a tabi szedését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég jöttem össze a barátommal. Korábban az exemnél 1,5 évig már szedtem gyógyszert és most is azon gondolkodom, hogy újra elkezdem. Óvszerrel nem akarom, megszakításossal pedig főleg nem.

Egy új kapcsolat esetén rögtön a kapcsolat elején kezdtétek el szedni vagy várjak kicsit, hogy hogy alakulnak köztünk a dolgok?


Köszi


2019. aug. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
En rogton elkezdtem szedni
2019. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Hàtha bízol benne hogy nem kapsz tőle el semmit akkor vàlts.
2019. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Bölcs gondolat, a megszakítás NEM védekezés, hanem hazárdjáték.

Ha bizonytalan önmagában, akkor az első alkalmak során legyenek óvszerrel, utána elhagyhatja. Ettől függetlenül is elkezdheti szedni, csak ne rendszertelenül tegye. Előtte viszont ettől függetlenül is menjen el a nőgyógyászhoz (ha 1.5 éve amúgy sem volt akkor amúgy is épp' ideje lenne).

Sok sikert a párkapcsolatához! :)

2019. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Hát mi sajnos barátommal az elején a megszakításos formát alkalmaztuk, jó hülyék is voltunk mert bármi baj lehetett volna belőle. Én azonnal elkezdeném a helyedben. Én is elkezdtem volna csak féltem tőle mert előtte nem szedtem sose és nem akartam hízni stb. Most már szedem 3.éve :)

Ja és az óvszer nekem nem vált be, szörnyen kiszaradtam tőle és úgy meg fajt.


Szóval szerintem inkább a biztonság!

2019. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen , amint megvan a teszt utánna egyből
2019. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!