Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek alapján ugye nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
7 hete tortent egy baleset a barátommal hogy kiszakadt a gumi. Azóta az előző havi menstruáciom többé kevésbé megjott az eset után kb 2 héttel de csak pár vercsopp volt. 4 tesztet csináltam mind a 4 negatív lett meg az eset után 5 héttel is. Terhességi tuneteim nincsenek nem hízok a testhom 36 fok maximum, etvagyam nem lett nagyobb se kisebb,nincs hányingerem csak az e havi menstruáciom nem akar még megjonni. Azóta szakszeruen védekeztünk, felelősségteljesen használtuk a gumit és nem történt baleset

2019. aug. 4. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt nekem hatrahajlo mehem van ami miatt nehezebben esek teherbe
2019. aug. 4. 10:59
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

A mestruációs ciklus - ha hormontartalmú tablettákkal nincs szabályozva - ingadozhat, van olyan akinek fél évig "nem jött meg". Kisebb-nagyobb eltolódás mindenkinél előfordul. Ha bizonytalan, akkor keressen fel nőgyógyászt.

A partnere a "csúcstámadás" előtt vegye ki egy pillanatra és nézze meg nem csúszott-e le, szakad ki az óvszer. Egészségükre :)

2019. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig megnézzük. Azóta nem volt baj sőt egyszer se ment el bennem
2019. aug. 4. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges ennyit tesztelni. :) Ha 7 hete volt ez, és azóta megjött, plusz még ennyi teszt negatív is lett, akkor tutira nem vagy terhes.
2019. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!