Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyedül mehetek majd első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül mehetek majd első alkalom előtt fogamzásgátlót felíratni a nőgyógyászhoz? És mennyi idővel előtte kell elkezdeni szedni? (Mármint az első együttlétre gondolok ez alatt)

Figyelt kérdés
Szüleimnek nem szeretném mondani majd ha erre kerülne sor a barátommal. Kínosan érezném magam. Meg igazából azt sem gondolom, hogy be kéne őket avatnom, majd amikor már elvesztettem a szüzességemet. Idővel úgy is gondolni fogják..és ha én szedem tisztességesen a fogamzásgátlót akkor ez 100%os biztonság? Vagyis muszáj az óvszer? Mhmm... ez kicsit furán fog hangzani, de ha én fogamzásgátlót szedek és a barátom nem használna óvszert akkor bennem is elmehet?

2019. aug. 7. 01:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szerintem anyukádnak mindenképpen mondd el. Ez nem olyan, mintha bekerülne egy karó a naplóba... mindegy, majd idővel úgyis meglátják azt az egyest.

Persze apukádnak bem kell, de annyival megtisztelhetnéd anyukádat, hogy elmondod neki. Ha a a boldogságod fontos neki akkor megérti hogy ezt szeretnéd. Én is elmondtam anyukámnak, aki teljesen megértő és normalis volt a témával.

És igen, akkor elmehet benned.de egyik védekezési módszer sem 100%-os.

Megkérdezhetem hány éves vagy? A nőgyógyász miatt.


17/L

2019. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlónak az a lényege, hogy ne kelljen az óvszer.Tehát igen elmehez benned. De NINCS 100%-os védelem.

Én azt javasolnám, hogy az első alkalommal mindenképpen csináljátok óvszerrel. Az a legbiztosabb. (S várni sem kell, míg már tényleg véd a tabi.) Aztán majd kialakul.


23L

2019. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is előbb gumival vedekezzetek, márcsak azert is mert ha friss kapcsolatba vagy nem biztos hogy tudod hany nővel fekudt le a barátod, jobb erről megbizonyosodni elotte.

Elmehetsz egyedul is a nőgyógyászhoz ha elmúltal 14 eves. Nincsen 100%os fogamzasgatlas, ha rendesen mindennap beszeded, nem hanysz, nincs hasmenesed, nem szedsz antibiotikumot akkor rendesen fog védeni, es gumit se kell hasznalni.

2019. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De ha ír fel nőgyógyász fogamzásgátlót akkor azt mennyi ideig kell szedni, hogy megtörténhessen az együttlét? Ah igen arra nem is gondoltam hogy az óvszer véd a fertőzésektől is..nem jutott eszembe. Na már csak ezért is megérte kiírnom a kérdést:D Egyébként, milyen időközönként kell szedni a f.gátlót? Mindennap? Van mellékhatása?
2019. aug. 7. 12:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy már az utolsó válaszoló egyik kérdésemre választ adott, hogy mindennap szedni kell. Gondolom étkezés után egy szemet?
2019. aug. 7. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket úgyis el fogják neked mondani ott helyben.

Amúgy igen, mindennap szedni kell.

2019. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 7. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen mehetsz, és majd orvost megmondja.
2019. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Én ennyire fiatalon nem biztos, hogy mérgezném magam fogamzásgátlóval, teljesen tönkre teszi a hormonháztartásod, bőven van mellékhatása, ez egy gyógyszer.
2019. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Igen erre gondoltam , hogy lehet-e rossz hatasa fiatal szervezetre nezve?
2019. aug. 8. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!