Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyiket ajánlanátok ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem olyan túl régen még babavállalási programba vágtunk bele. Nőgyógyászatilag is rendben vagyok, bár ki lett mutatva azon Nők körébe tartozom, ahol nehezen fogan meg. Se baj, próbálkoztunk tovább...


Viszont sajnos egy nem várt munkahelyváltás közbejött, a gumit nem akarom visszaerőltetni, nem igazán kényelmes és többször "problémás" volt előtte is alkalmazni.

A tablettákért nem vagyok odáig, elfelejteném és nem tartom jó ötletnek. A hüvelyi fogamzásgátlót praktikusabbnak tartom már csak a hormon szint miatt is.

Szeretném megkérdezni abból melyiket tartjátok jónak?

Szeretnénk 1-2 éven belül majd gyereket, ahogy bejön az új munkahely és biztosabb lábakon állunk, addig viszont tenni kell valamit.

A spirált általában már gyerekes Anyáknak ajánlják, akik nem szeretnének már, így nem gondolom, hogy az lenne megfelelő, bár hormonszintben jobb, mint a tabletta.

Esetleg hüvelygyűrű vagy más egyéb?

Köszönöm előre is!



2019. aug. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Én a pharmatexet ajánlom ebben az esetben. Mivel a 10 perces várakozás nem túl spontán, így azt a változatát, ami azonnal hat. Lesznek, akik lehurrogják a pharmatexet, de én is használtam, ha betartod, az előírtakat, semmi baj nincs vele.
2019. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Liz* ***** válasza:
84%
Szerintem hormonmentes fogamzásgátlással próbálkozzatok, főleg ha viszonylag ilyen hamar szeretnétek babát, mert az könnyen visszafordítható. Ha óvszert nem szeretnétek, ott van a pesszárium, méhszájsapka, vagy spermicid krémek, kúpok, tabletták.
2019. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A Pharmatex alapvetően egy jó készítményt tud lenni, de érdemes pesszáriummal kombinálni (igen tudom, "macerás" kicsit). A hormonális fogamzásgátlókra is visszatérhet, nem fogja akadályozni a későbbi babavárást.

S igen, mukahely-lakhatás stb... azt mondanám Pharmatex, s ha mégis "baleset" történik - mivel egyébként is van annyira stabil, megalapozott a kapcsolatuk - akkor egy cseppet se bánják ha mégis fogamzás történik!

2019. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azt kell mondjam még sok újdonság van ezekben a dolgokban nekem is! Utána fogok nézni mindennek, tényleg köszönöm! 😊
2019. aug. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!