Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer rendelés online?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer rendelés online?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem egy negyvenes óvszercsomagot a superlove.hu-ról és bár az óvszerek eredetinek tűnnek, és épnek, nem tízes csomagokban érkeztek ahogy elképzeltem,(10-10) hanem darabonként, egy nagy dobozban.

Szerintem csak kiszedték a kis dobozokból őket, hogy összeállíthassanak egy ilyen vegyes csomagot, de azért jobb vigyázni.


Akik tapasztaltak az online óvszer rendelésben azokat kérdezném, hogy mire érdemes vigyázni?

Ismeritek ezt a webshopot, megbízható ?

Nyugodtan használhatom ezeket az óvszereket?



[link]


Ezt a pack-et rendeltem.


Köszönöm!!



2019. aug. 9. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ez eredetileg igy van, a masculanbol van 100-200 darabos kiszereles is
2019. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mernék netről gumit rendelni.
2019. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Nem mernék, csak elírtam.
2019. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többször rendeltem, semmi gond vele!

Az adott oldalról nem tudok nyilatkozni, máshonnan vásárolok.

2019. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is netről rendelünk a férjemmel, mert egyedi méret kell neki. Vannak extra nagy csomagos kiszerelésűek is. Minden rendben van velük. Nem erről az oldalról, hanem a MySize óvszert szoktunk egészségboltból, de eddig mindig rendben volt vele minden.
2019. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!