Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7napos szünetben vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7napos szünetben vagyok (szombat) Szerdától szoktam kezdeni a levelet,1 év 3 hónapja szedem a symiciat Most viszont abba akarom hagyni. Viszont ma voltam együtt a vőlegényemmel hogy utoljára még kiélvezzük. Tudom h nem lehetek terhes. Vagy még is?

Figyelt kérdés

Más hogyan járt el mielőtt abba hagyta?

Mikor volt utoljára együtt úgy párjával?


2019. aug. 10. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem..

Abba akarod hagyni, de nem akartok gyereket? Akkor miért hagyod abba?

2019. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos tönkre tette a libidom(egy hetrn egyszer volt) és nagyon ritkán tudtam élvezni a szexet is.

Stb...

2019. aug. 10. 23:47
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezután gumival védekezünk.

Viszont ma mondtam neki h utoljára még belem engedheti.

Szerdától már nem szedek gyógyszert mert befejezem a gyógyszer szedését

2019. aug. 10. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg új gyógyszer?..

Nekem csak a 4. Gyógyszer volt az ami jó volt. Rosszul voltam, nem volt libidóm, nekem a menstruáció miatt kellett. Mert előfordult hogy 3-4 hónapig semmi, aztán egyszer csak 2-3 hétig megvolt. Sok gyógyszer mellett csak a fogamzásgátló segített végül de 3-al megszenvedtem mire a 4.től minden okés volt.

2019. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem.

De nem is ezvolt a kérdés

2019. aug. 11. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi az esely a terhessegre, mintha folytatnad a gyogyszert szerdatol. Ugye a gyogyszer sem 100%-os, ezesetben ha gyereket is szeretnetek, varni kell a gyogyszer hosszutavu szedese es hatasa miatt. A szunet ideje alatt is ugyanugy ved a gyogyszer, nem azert veszed be naponta mert csak 24 oras a hatasa. Igy velemenyem szerint nem kell aggodnod.
2019. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte folyamatosan szedte és jól kiszámítható volt a ciklusa, akkor a szünet alatt is fennáll a védettsége olyan mértékig mint általában az adott készítménytől. Nem kell újrakezdenie szerdától a szedését, de a jövőben használjanak óvszert.

Ha libidócsökkenést vagy más nem kívánt mellékhatást tapasztalt, akkor konzultáljon nőgyógyászával és próbáljanak ki egy másik, vagy egy alacsonyabb hormontartalmú készítményt.

2019. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!