Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ezt a fajta masculan óvszert használja valaki? Ha igen bevált?

A durex extra thin gumijai szerintem irreálisan drágák 3db 700Ft..ez viszont 1300 10db-os.Tényleg jelentősen jobb élményt ad mint a sima vagy az "extra safe"?

Keress kérdéseket hasonló témában: Masculan

aug. 11. 05:09  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsi,lemaradt a kép: [link]

# 1/6Időpont aug. 11. 05:09 Privát üzenet
Noren1989 nevű felhasználó válasza:

Na, ezt pont nem, de nem egy Masculan-t sikerült màr eldurrantanom...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 11. 07:03 Privát üzenet
Én egyszer próbáltam. Egy aktus alatt 2 szakadt ki...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 11. 08:39 Privát üzenet
Sexológus nevű felhasználó válasza:

Mindkettő tesztelt, csak az egyik "márka" amíg a másik kevésbé ismert. Ha neked a Masculan jön be, akkor használd azt.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 11. 09:33 Privát üzenet

Masculant használunk, soha nem szakadt ki még. Ez a Pur ez viszont nagyon szar! Ki nem szakadt de a nedvesség az konkrétan eltűnik ezzel a fajtával, vaskosan kell mellé síkosítózni. Ez volt az egyetlen amitől a férjemnek rendszeresen lelankadt. A Sensitive verziót használjuk és azzal nincsenek ilyen problémák, sokkal jobb vele a szex!

A Durexnél azt fizeted meg, hogy mindenhol reklámoznak az influencerektől a tv-ig de nem jobb mint a Masculan tapasztalatink alapján.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 11. 10:36 Privát üzenet
Bár ezt a fajtát én sem ismerem, de mi is Musculant használunk és sosem szakadt ki, szóval itt egyesek nem tudom mit művelnek vele, ezt akkorára fel tudta fújni a párom, mint egy lufit és akkor is csak körömmel tudtam kidurrantani. A Durex sem rossz, de kilyuggatni azt sem sikerült eddig, viszont büdös, a Musculannak jó az illata.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 12. 18:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek bevált ez a fajta mancs mosó?
Bőr ülés van a kocsimban, amit nem szeretek, mert baromira bele lehet izzadni. Van valami bevált megoldás, ülésvédő fajta, ami komfortos, ugyanakkor szellőzik is rendesen?...
Rábukkantam két fajta hallásjavító fülcseppre, melyek házilag elkészíthetőek. A Google keresőben "hallásjavító fülcseppek". Nem kell más, csak fokhagyma, oliva olaj, és egy...
Milyen fajta nyakörve és póráza van a kutyátoknak?
Melyik védekezés biztonságosabb csak gumi vagy gumi és valamilyen spermaölő készítmény pl pharmatex? Szoktatok így védekezni? Más jó spermaölő készítmény amit használtok és...
Ha egy levél tabletta után semmi mellékhatás nem jelentkezett, akkor bevált ez a fajta, vagy ez még nem biztos?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!