Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ellenzi ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi ennyire a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mostani párom nekem az első, 1 éve vagyunk együtt lassan, vele vesztettem el pár hónapja a szüzességem, volt egy balesetünk(kiszakadt az óvszer) és ugye akkor voltam orvosnál, felírta a 72 órás tabit stb, ez mindegy.

Akkor kérdezett rá az orvosom hogy nem e szeretném hogy írjon fel fogamzásgátlót,hogy elkerülhetőek legyenek az ilyen balesetek, meghát gumi nélkül kényelmesebb is. Én gondolkodtam rajta, eleinte féltem az elhízástól meg hasonló mellékhatásoktól,de beszéltünk róla a nőgyógyászommal és mondta, hogy mindenkinek más a szervezete, van aki ettől hízik van aki attól, és hogy biztos hogy van olyan amitől nem híznék csak ki kell tapasztalni hogy melyik az. Mostanában már erősebben rajta vagyok a témán, talán már nem is félek annyira tőle, de a párom nem szeretné és ez lenne itt a kérdés hogy miért?

Elmondása szerint csak nem akarja és kész, de ilyen nincs valami oka van hogy nem akarja..

Persze, ti ezt honnan tudhatnátok, jogos, de gondoltam tippetek lehet pasik hogy ti miért nem akarjátok hogy ilyet szedjen a barátnőtök, vagy lányok van olyan köztetek akinek a párja ellenezte?

Semmilyen betegségem nincs, neki sem, és szeretné is óvszer nélkül csinálni de mégis akkor mi a baja a fogamzásgátlóval?



2019. aug. 11. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az elhízás a legkisebb gond. Én sem javaslom.
2019. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert szeret és nem akarja szétcseszetni a szervezetedet... csak egy tipp.
2019. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Lehetséges okai:

- nem akarja, hogy szétcseszd a szervezeted

- aggódik, hogy bármi bajod lesz

- fél, hogy csökken a libidód

- fél, hogy száraz leszel

- nem bizik benned, és nem akarja, hogy "csapdába csald"

2019. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak törődik veled.

Egyébként tényleg ne az elhizas miatt aggódj, ezek a gyógyszerek full kiszámíthatatlanok. Egyik barátnőmnek pl teljesen megállította a fogamzásgátló a menzeszét, amikor még vissuament a nőgyógyászhoz, az azt mondta, hogy "van ilyen ¯\_(ツ)_/¯"

2019. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka lehet, de a konkrétat csak a partnere tudja, az összes többi csak tippelgetés (Önt félti, nem bízik a gyógyszerben fél, hogy baba lesz, valamilyen tudatalatti komplexusa van ha nem használna óvszert, azt gondolja hamarabb eljutna a csúcsra stb. stb. stb.).

Az itteni tippekből nem fogja megtudni, figyelje inkább a többi jelet.

2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyers leszek: ha már egy éve együtt vagy valakivel, és szexeltek, akkor miért nem tudjátok megbeszélni, hogy miért?


Egyébként én sem javaslom. 4 évig szedtem, pár hónapja hagytam abba, és még most is szenvedek tőle.


Lehet, hogy a pasid családjával volt, aki szedte, és szintén összeszedett ezáltal valamilyen egészségügyi problémát, de az is lehet, hogy valamelyik volt barátnője szedte, és száraz volt, idegbeteg lett, nem volt libidója. Sok oka lehet.

2019. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem bírják a fogamzásgátlót. Volt még gimiben egy osztálytársam lány, rendes csaj , az akkori barátjával kb. 2 évet voltak együtt és elkezdett fogamzásgálót szedni egy idő után. Aztán azt mondta nagyon nem tett neki jót, elmúlt a menzesze és amikor abbahagyta azt mindta a doki úgy saccolta kb. 2 évig ne is számítson menzeszre.

Ami azért egy 18-19 éves lánynál baromira nem normális.

Az a baj ezzel hogy te előre nem tudhatod hogy a te szervezeted hogyan fog reagálni, lehet semmi bajod nem lenne, lehet csak azután derülne ki miután már jönnének a problémák.

Hogy a páriod miért ellenzi nem tudjuk, tetelezzük fel hogy csak jót akar.

2019. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy ő miért nem akarja, de szerintem mondd el neki, hogy Te meg szülni nem akarsz egyelőre...


Tegyük fel, hogy aggódik miattad.

Azok alapján, amiket itt írnak, én is kicsit félve kezdtem el szedni, de úgy döntöttem, hogy megteszem a páromért, kettőnkért. Azt gondolom, hogy az emberek akkor formálnak véleményt, ha valami negatívat tapasztalnak, a semleges, az nem egy erős érzés.

Akinek rossz tapasztalata van, az leírja, de a nők többsége nem fogja ideírni, hogy nálam minden rendben volt.


Nem sok más lehetőség van, ha óvszer nélkül szeretnétek együtt lenni.

2019. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék, hogy vigyáz rám a párom és nem engedi, hogy mérgezzem a szervezetem. Értékelendő!!
2019. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!