Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fogamzásgátló mellett vérzés helyett barnás folyás?

Fogamzásgátlót szedek már fél éve, az elmúlt két hónapban megszakítás nélkül szedtem be két levelet, nem hagytam ki köztük az egy hét szünetet így nem is jött meg. Most értem a második levélnél a második placebo tablettahoz,azonban az elmúlt 4 napban enyhe barnás folyasom volt, tegnap és ma kevés vér is távozott, de ma estére teljesen elmúlt. Ez lehet attól, hogy 2 levelet szedtem be egymás után?

aug. 12. 21:06  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 12. 21:16 Privát üzenet

Igen, ez attól van.

Benne is van a betegtájékoztatóban.

Miért szedtél szünet nélkül két levelet??

A placebo hét nem viccből vagy spórolásból van odatéve!

Az alatt is védett vagy!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 12. 21:18 Privát üzenet

"A menstruációs ciklus késleltetése: Mit kell tudnia?

Annak ellenére, hogy nem ajánlott, késleltetheti a menstruációs ciklust (a megvonásos vérzést), ha a Roxanelle filmtabletta buborékcsomagolásából nem szedi be a negyedik sorban lévő placebo tablettákat, hanem közvetlenül egy új csomag filmtabletta szedését kezdi el és folytatja a második csomag végéig. Pecsételő vagy áttöréses vérzést tapasztalhat a második csomag szedése alatt. A második csomag szedését a negyedik sorban lévő 7 fehér tabletta bevételével fejezze be. Ezután kezdje el a következő csomagot."

Roxanelle betegtájékoztatója

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 13. 11:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogamzásgátló mellett kevés vérzés majd szünet után barnás pecsételés?
Fogamzásgátló mellett barnás váladék?
Nuvaring hasznalata mellett barnas verzes mitol lehet?
Lindynette mellett barnás vérzés?
Fogamzásgátló mellett, barnás folyás menstruáció helyett?
Fog. Gátló mellett barnás-nyálka?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!