Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Igaz nem lesz terhes vagy ilyesmi?

Az érdekelne, hogy ha a spermám belekerül egy állat (pl.: kutya) vaginájába, akkor lehet terhes? És lesznek jelek rá, hogy történt valami? (Pl.: fájlalja valamijét vagy bármi más)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, szexualitás, állat, teherbeesés

aug. 12. 23:44  Privát üzenet  

A válaszok

Lesznek bizony! Szerinted a Cerberos meg a kentaúrok hogy születtek?

De ha libát tömsz meg, annak lesz a legcsúnyább vége! Házasságnak nevezik!

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 12. 23:48 Privát üzenet
Szerintem két különböző faj nem tud szaporodni.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 12. 23:51 Privát üzenet
Utód nem lesz, de a kutyabaxás állatkínzásnak minősül és három év börtönnel büntethető. Ahol aztán téged foganak telerakni spermával (és abból sem lehet gyerek, csak hogy egyértelmű legyen).

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 12. 23:56 Privát üzenet
Csicsolina is börtönben ül a sok ló miatt 😳

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 12. 23:59 Privát üzenet
Zeus, te vagy az?

# 5/7Időpont aug. 13. 00:19 Privát üzenet

Zoofíliának hívják. Egyrészt állatkínzásnak minősül, másrészt beteg elmére vall.

Értem én, hogy poénnak szántad, ennek ellenére szerintem keress fel egy pszichiátert...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 13. 19:56 Privát üzenet
Hibrid egyedek születhetnek belőle minimális eséllyel szerintem

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 13. 20:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
22 hetes terhes vagyok tegnap este eszleltem mellkasi fajdalmat nyomast a torokreszemnel es lentebb es mély levegő vételnel felerosodik volt valakinek ilyesmi? Tudd valaki tanacsott adni segiteni?
25+2 hetes terhes vagyok és estére/késő délutánra úgy érzem mintha a lábam 100kg lennének és dagadtak/duzzadtak és hiába iszom a magnosolvot semmit nem segít ugyanúgy dagad és...
Egyre nagyobb a hasam. Mitől? nem vagyok terhes. Az tuti. Semmi más jel nincs vagy ilyesmi. Nem fáj, nyom vagy szúr. Meg is jött rendesen.
A barátommal lefeküdtem, nekem ez volt az első alkalom. Védekeztünk. De nagyon félek hogy lehetett valami baj, mondjuk kilyukadt a gumi, vagy valami ilyesmi. Ez kb 1 héttel ez...
Terhes vagyok! Hogy történhet ilyesmi?
Allitolag terhes vagyok. De a tesztem még mindig negatív a nem vart után 3 nappal az orvos korai terhességet latot kinrk vsn ilyesmi tapasztalata?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!