Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk kb 2-3 órája, és sajnos lecsúszott a gumi, én pedig nem vettem észre. Fog beszedni 72 órás esemény utánit, de csak holnap délután 5 óra felé fogja tudni beszedni. Lehet terhes?

Kb 2 hete volt a mensije..

aug. 13. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
Esély mindig van!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 21:58 Privát üzenet
Sexológus nevű felhasználó válasza:

Esély mindig van, mielőbb kezdjék meg az esemény utáni készítmény szedését!

Legközelebb "csúcstámadás" előtt vegye ki egy pillanatra nézze meg rendben van-e az óvszer (ez még nem töri meg az együttlét ritmusát).

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 23:23 Privát üzenet
Neked is vékony a bréd!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 01:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Július körül vettem be egy esemeny utani tabletatt. Valamelyik nap kicsit vereztem. Mai nap delutan 3 korul megjott es most estére elmult. Lehet koze az esemeny utani tabletanak? 16l
72 órás esemény utánit vettem be szombaton délután. Ma alkoholizálhatok rendesen? úgy értem részegségig inni. Jobb az elővigyázatosság.
Nagykanizsán hol lehet a kórházban délután felíratni esemény utáni tablettát?
Van egy 3 éves szuka, és egy 4 éves kan staffordshire terrier kutyám. Tegnap délután láttuk őket, ahogy összeragadtak. A kutyáknak létezik esemény utáni tabletta mint az embereknek?
Pénteken voltam együtt a barátommal. Vasárnap vettem be délután az esemény utáni 72 órás tablettát és kedden megcsináltam egy terhességi tesztet és az negatív lett. Ezt vehetem...
Január 14-én 18 órakor - azaz ma délután - Budapesten fontos esemény lesz a Kossuth téren: tüntetés a sajtószabadságért! Szerintetek hányan leszünk? Hány értelmes, szabadságszerető ember él Pesten?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!