Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

1 napos menstruáció fogamzásgátló mellett normális?

4 éve fogamzásgátlót szedek, általában 4-7 napos szokott lenni a megvonásos vérzésem. Mindig időben veszem be a gyógyszert, nem volt hasmenésem és semmilyen más gyógyszert nem is szedtem. Ma reggel jött meg, szokatlanul erősen véteztem. Viszont 3 órája meg szinte semmi nem távozik belőlem. Aggódjak, hogy terhes vagyok? Nőgyógyásznál 1 hete voltam éves szűrésen, semmi problémát nem találtak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, terhesség, menstruáció

aug. 13. 23:43  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy az elmúlt egy hónapban nem is szeretkeztem a párommal, csak tegnapelőtt, amikor Pharmatex hüvelytablettát is alkalmaztunk (szünetben szoktam, bár tudom, hogy ilyenkor is véd a tabletta), és nem is a hüvelyemben történt az ejakuláció.

# 1/3Időpont aug. 14. 00:13 Privát üzenet
Sexológus nevű felhasználó válasza:

A ciklus intenzitása, ideje még hormonális fogamzásgátló alkalmazása mellett sem mindig kiszámítható, környezeti hatásokra is ingadozhat. Valószínűleg nem terhes, de ha görcsöket, fájdalmat tapasztal, vagy más tünetek is jelentkeznek akkor mielőbb forduljon a nőgyógyászához.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 00:26 Privát üzenet

Ez a “sexológus” olyan vicces, hivatalosan akar fogalmazni mindig, de szegényt nem tudom komolyan venni :D

“3 órája semmi nem távozik” Attól még másnap vagy még aznap vérezhetsz, nem 24 órán keresztül folyamatosan folyik belőled. Nem vagy terhes. Bocsi az offért, de élvezed te a szexet vagy csak rettegsz a terhességtől? Tabletta+pharmatex+megszakítás? Már csak egy gumi kéne rá aztán teljes a harci védelem. Nem érzitek túlzásnak?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki fogamzasgatlo szedése mellett megis teherbe esik, attól még ugyan ugy megjön a menstruáció a gyógyszer hatására?
Megszülnéd a gyereket, ha FIZETNÉNEK érte?
Első menzesz fogamzásgátlóval?
Velgyn fogamzásgátlóval menstruáció eltolás?
Altforalle fogamzásgátlót szed valaki? Vélemény?
Volina fogamzásgátló, menstruáció után védett vagyok?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!