Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek mennyivel később jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyivel később jött meg az eseményutáni bevétele után?

Figyelt kérdés
Ellaone nevű 120 órás tablettát vettem be, 3 nappal az "eseményt" követően. Csütörtökön volt 1 hete, hogy bevettem, a normál ciklusom szerint viszont ma kéne megjönnie.
2019. aug. 17. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bezavart a gyógyszer. Még megjöhet, de ha aggódsz, csinálj tesztet.
2019. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Én is ebben bízom. Meg egyébként nagy eséllyel akkor se lett volna semmi baj, ha nem veszem be a gyógyszert. Kiszakadt az óvszer és azonnal megszakítottuk az együttlétet, viszont az előváladék miatt biztosra akartam menni. Próbálom megnyugtatni magam és úgy hátha megjön hamarosan:)
2019. aug. 17. 14:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezer éve írtam ki a kérdést, de most nézegetem a régi kérdéseimet.

Ha valaki hasonlóképpen járt és ezért talált rá a kérdésre, akkor neki mondom, hogy végül nem lett semmi baj, a kérdés kiírása után 3 nappal megjött, amikor megnyugodtam egy kicsit.:)

Viszont egyik barátnőm mesélte, hogy neki 2 hetet is késett, annyira felborította és még rá is parázott, de végül neki sem lett semmi baj. Szóval amíg nem marad ki egy egész hónap, addig teszteljetek és próbáljatok megnyugodni, mert a stressz csak ront az egészen! Persze figyeljetek oda és vigyázzatok magatokra!

2020. dec. 27. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!