Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Tudom, én is nagyon utálom ezeket a kérdéseket, viszont a barátommal az elsőt tervezzük. A gond csak az, hogy a szombati nap (24-e) az egyetlen lehetséges alkalom utazás miatt, és én 27-én ovulálok, tehát 3 nappal ovuláció előtt szeretkeznénk. Tudom, hogy ez már termékeny időszak, viszont Belara fogamzásgátlót szedek és természetesen óvszerrel is védekeznénk, csak kissé tartok ígyis az előváladéktól illetve a balesetektől, esemény utánit nagyon nem szeretnék használni. Szerintetek így biztonságos lehet a szex vagy inkább várjunk?

2019. aug. 23. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a szextol akkor minek csinálod? Lehetetlen igy a teherbe esés. Ha szedsz fogamzasgatlot akkor minek gumi, ha rendesen szeded nem lehet problema.
2019. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy mindketten 18 évesek múltunk.
2019. aug. 23. 12:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek, nem a szextől félek hanem a terhességtől, jobb biztosra menni én úgy érzem, és ha jól tudom ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel
2019. aug. 23. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Óvszer, és fogamzásgátló és még a termékeny időszakot is figyeled?

Tudod mit próbáljatok meg?

Hogy két külön szobában vagytok szex alatt, úgy már lehet majdnem elég biztonságos lesz neked is.

2019. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külön a gumi vagy külön a tabletta bőven elég. Mindkettő elég hatékony. Együtt a kettő pedig szinte lehetetlenné teszi a teherbe esést.

Kár ennyire parázni, mert csak az élményt rontod el.

2019. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően használjátok akár az óvszert, akár a hormonális fogamzásgátlót, akkor már önmagában elég bármelyik függetlenül attól, hogy mikor lenne ovulációd. Egészségetekre!
2019. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamukérdés... Nincs olyan idióta aki tabi mellett még gumizik is... Persze
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!