Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt vasàrnap együtt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika19870106 kérdése:

Múlt vasàrnap együtt voltunk a pàrommal, nem védekeztünk bennem ment el.13 óràval az aktus után Escapelle nevű tabit irtak fel amit be is vettem. Azóta görcsölgetek és fehér folyàsom van igen sok. Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
A menzeszem augusztus 13-tól 18-ig volt meg és 25.-én voltunk együtt.

#terhesség #Eseményi utàni tabletta
2019. aug. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos elképzelhető :( az esemény utáni tabletta hatásfoka sosem 100%-os. Nincs mit tenni várni kell türelmesen és az aktust követő 2. héten csinálj tesztet illetve egyébként is keresd fel a nőgyógyászod esemény utáni tabletta szedését követően.
2019. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Liz* ***** válasza:
100%
A 72 órás limiten belül minél később veszed be, annál jobban csökken a hatása, de a 13 óra nagyon jó. Ne idegeskedj a görcsölés ilyenkor normális. Ez a gyógyszer az esetlegesen megtermékenyült petesejtet sem engedi beágyazódni, elképzelhető, hogy pecsételő vérzés is lesz majd. Nagyon kicsi rá az esély, hogy még ennek ellenére is megtörténik a baj.:)
2019. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,akkor nincs mit tenni vàrok.Tudom hogy még korai de csinàltam egy tesztet és az erős negativ lett.
2019. aug. 29. 21:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos hàl isten a gyógyszer védett,3 nap késéssel ugyan de megjött a menstruàcióm.Szóval aki teherbe esik az esemény utàni mellett az valamit nagyon szarul csinàl......én 13 óràval az együttlét utàn vettem be és nekem hatott.
2019. szept. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!