Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban megjött a havim, és aznap elkezdtem használni a Nuvaring nevezetű fogamzásgátlót. Első kérdésem lenne, hogy szerintetetk mennyire megbízható ez a gyűrű? Rengeteg pozitív dolgot olvastam róla. Körülbelűl egy héttel ezelőtt a párommal gumi nélkül szeretkeztünk, de a gyógyszer bennem volt. Nem bennem ment el a párom, még az előváladék is kívül volt, és utána nem ért hozzám úgy. Csináltunk két terhességi tesztet, (egyet azóta, egyet előtte ilyen speckós ami kimutatja a korai terhességet is) és mindkettő negatív lett. A mellem nem nőtt, nem híztam (sőt inkább fogytam, de nem vagyok megnyugodva. Nem hinném, hogy sok esély van rá, hogy terhes vagyok, de mnem tudok megnyugodni. Szerintetek? Kérlek nyugtassatok meg.

2019. aug. 30. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes.
2019. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol,akkor még várj a nemi élettel pár évet....!
2019. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes.
2019. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális fogamzásgátlóval védekezel. Nem késik a menstruációd. Mégis miből feltételezed, hogy terhes vagy?
2019. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!