Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 évig szedtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig szedtem fogamzásgátlót (Lindynette 75/20), de most kimaradt egy hónap, viszont összejött egy egyéjszakás. Vettem be Escapelle eseményutánit, kb a 65-68. órában. Szerintetek lehetek terhes? 22N

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A 72 órába még belefér, viszont minél később veszed be, annál kevésbé hatékony. Úgy mondanám, hogy kisebb az esélye annak, hogy terhes vagy, mint hogy nem.
2019. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja. Bedörrentés növeli az esélyét.
2019. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Eléggé kicentizted az esemény utáni bevételét (minél később vetted be annál kisebb a "hatékonysága").

Ha a fogamzásgátló szedését abbahagytad akkor elvileg már másnaptól teherbe eshetsz.

Kezdhetnék prédikálni, hogy egy éjszakásnál, alkalmi partnerekkel használj mindig óvszert, de nem teszem - te is belátod mennyi idegeskedést, stresszt okoz annak a 20 másodperces műveletnek a kihagyása ami az óvszer felvételét jelenti. Bár a férfiaknak illik hoznia az óvszert, de nem fog senki pellengérre állítani ha a te táskádban is lapul 1-2 db belőle csak mintegy "vészhelyzeti" tartalékként.

2019. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És nem alap, hogy egyéjszakás kalandban GUMIT használ az ember?

Igen, lehetsz terhes, bár az Escapelle elég jó hatásfokú, szóval jó eséllyel nem leszel. Mondjuk nem értem, mégis min gondolkodtál 68 óráig...(Minél hamarabb veszed be, annál nagyobb eséllyel hat).

De mondjuk én a helyedben jobban félnék egy kis Chlamydiától, HPV-től.

2019. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!