Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Karissa fogamzásgátlóról mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karissa fogamzásgátlóról mit gondoltok? A használati utasításon találtam furcsa dolgokat.

Figyelt kérdés

Romániában élek 3 éve, de sajnos/szerencsére magyar vidéken tehát nem sokat beszélek románul. viszont minden termék útmutatója románul szól. Amennyit megértettem belőle és fordítóba beírtam...egy tumor veszélyéről ír a fogamzásgátló veszélye kapcsán..és méhnyakrákról...tényleg kockázatosak ezek? mennyivel növeli az esélyét a kialakulásában? Szed valaki Karissa fogamzásgátlót? Mi a véleménye? Tapasztalat?

17/L


2010. júl. 14. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hpv vírus elleni védőoltást,ha tudsz,akkor csináltass,mert az fontos!

Sajnos legyen szó fog.gátlóról v más gyógyszerről,mindegyiken szörnyű mellékhatások vannak:S

2010. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont erről nem tudok semmit, viszonyt tény, hogy nagyon sokféle "mellékhatása" lehet a fogamzásgátló tablettáknak. Elsősorban a vér rögösödése, ami ugyan rosszabb esetben halálos is lehet, ezért csináltatnak előtte normál helyzetben vérvizsgálatot. Az én tájékoztatóm mondjuk ha jól emlékszem mellrákról írt, de nem volt bizonyított hogy a tabletta szedők körében miért diagnosztizálnak gyakrabban rákot. (mert a tabletta okozza, vagy mert gyakrabban járnak vizsgálatra, előbb kiszűrik náluk?)
2010. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos minden fogamzásgátlónál megvan ez a veszély. Ha jól emlékszem akkor a duplájára növeli a méhnyakrák és a mellrák kockázatát, de lehet hogy rosszul emlékszem.
2010. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha lényegesen növelné valamelyik súlyos betegség kockázatát, akkor nem engednék árusítani.
2010. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, én is erre gondoltam,hogy akkor nem engednék forgalmazni...de rengeteg olyan termék van ami nagyon káros és mégis forgalmazzák...Aztán az is eszembe jutott, hogy ha így lenne akkor senki nem szedne fogamzásgátlót. Tehát a hirtelen "pánikom" elmult:) remélem nem lesz gond..a másik amiért félek, hogy ezt nem orvos írta, hanem anyukám váltotta ki a gyógyszertárban, vény nélkül kapható...vajon tényleg nem baj,h ogy nem orvos írta fel?
2010. júl. 15. 00:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Így biztos,hogy nem venném be!Ennél már csak az a gázabb,ha beugrasz a benzinkútra vagy a DM-be egy doboz fogamzásgátlóért!Akárhogy is forgalmazzák nálatok ezeket én a helyedben addig nem szedném,amíg nem beszéltem egy orvossal.Az orvos is megvizsgál,mielött felírja,van ahol vérvizsgálatot is kér,ez nem Duna kavics,ez komoly dolog és nem véletlenül ilyen hosszú a tájékoztatója.Rengeteg kizáró tényezőt sorol fel,hogy kik nem szedhetik,nem véletlenül!
2010. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajjajj, így már én sem venném be. Nálunk fogamzásgátló tablettát ha jól tudom nem is lehet vény nélkül kapni. Ha lehetne, akkor is elgondolkodnék rajta, hogy vajon miért. Én nem venném be úgy, hogy nem beszélek előtte legalább az orvosommal, és még a tájékoztatóját sem értem teljesen. Ez nem tik tak... Komolyan bekavarhat a szervezetedben!
2010. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne engednék forgalmazni? gondoljatok a cigire pl. Mindenki tudja hogy megsokszorozza a szívinfarktus kockázatát, mégis árusítják. De mindenki maga dönti el mit tesz a testével.
2010. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
en ezt szedem es nincsen semmi bajom vele
2010. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
sziasztok, a tegnap ajanlotta nekem ezt egy hires sok tapasztalattal rendelkezo erdelyi nogyogyasz, ugyhogy szerintem nyugodtan szedheted. Minden gyogyszernek van mellekhatasa, en alacsony hormontartalmu fogamzasgatlot kertem es azt ajanlotta.
2011. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!