Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Párommal az első alkalmunk 18-án történt. Gumival védekeztünk. Kisebb gumit vett,hogy biztos ami biztos legyen, és mikor elélvezett,akkor még szorította is a gumi száját nehogy baj legyen. A gumiba élvezett ami nem szakadt el, és ki is dobta. Pajzsmirigyes vagyok ezért nekem a menstruációm percre pontos, de most 11 napot késik. Mi lehet az oka? Az számít,hogy mikor behatolt nekem nem volt orgazmusom?

Nagyon félek. Terhesség jeleit még nem tapasztaltam magamon.

Előre is köszönöm válaszaitok!



2019. szept. 7. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném, hogy terhes vagy. De csinálj egy tesztet, és akkor megnyugszol.
2019. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Liz* ***** válasza:
90%
Sajnos nincs 100% biztos fogamzásgátlási módszer, előfordulhat hogy így is becsúszik, habár elég kevés esélyét látom. Az orgazmusodnak ehhez semmi köze. De ha eddig pöccre pontosan megjött és már 11 napja késik én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt, pluszt tesztelj is a biztonság kedvéért.
2019. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért lesz valaki terhes mert volt / nem volt orgazmusa. Hanem azért mert spermium kerül közvetlenül a hüvelyébe. Ha a párod végig viselte az óvszert és nem szakadt ki akkor nem vagy terhes.

Az óvszer megfelelő használata mellett nem leszel terhes, az orgazmust pedig igenis érd el, kérd meg a párod hogy segítsen, ne hagyd ki a szexualitásotokból.

2019. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem percre pontos a ciklusom, de egy hosszú menet(ek) után van hogy bezavarodik. Pl volt hogy 2 héttel előbb jött meg, miután egy egész napot áthancúrotzunk. De terhes nemhiszem hogy lennél, viszont egy nőgyógyászt ha tudsz keress fel.
2019. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl stressz hatására akár egy komplett ciklus is kimaradhat. A menstruáció késésenek, kimaradásának oka nem mindig a terhesség, akár gyulladás, gomba is lehet.


Ha meg akarsz nyugodni, csinálj tesztet, szerintem megéri azt az 1000 Ft-ot kb, hogy utána megnyugszol. A legjobbakat! :)

2019. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia, ne izgasd magadat, kellôen vigyázzott a partnered! Fiatal nônèl ilyenfajta dolog elôfordulhat, hogy kèsik vagy akár ki is maradhat egy hónap! Minden jót!
2020. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!