Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene Azalia minipil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene Azalia minipillel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most fogom elkezdeni, de nem minden világos. Tapasztalatok érdekelnek, hogy mennyire biztonságos.


Statisztikát, Pearl-indexet néztem.



2019. szept. 11. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Néztél statisztikát meg pearl indexet, amit több ezer, több tízezer nő vizsgálatával készítettek. De te inkább az itt válaszadó, max 5-8, esetleg 10 ember véleménye alapján akarsz egy másik statisztikát felállítani?
2019. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Én szoptatás mellett szedtem egy évig. Panaszom nem volt, 9hónapig nem is véreztem. Viszont most összevissza vérzek, jó ebbe gondolom s szopi elhagyása is belejátszik. Viszont mióta vérezgetek sorra veszem a terhességi teszteket mert mindig azt hiszem hogy terhes vagyok.

Most 1.5hónapot rizikózunk majd ha minden jól sikerül novemberben elkötnek...

2019. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kifejtett választ. Remélem nem lesz semmi baj és minden jóra fordul. :)
2019. szept. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!