Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Valaki segítene Azalia minipillel kapcsolatban?

Most fogom elkezdeni, de nem minden világos. Tapasztalatok érdekelnek, hogy mennyire biztonságos.

Statisztikát, Pearl-indexet néztem.

szept. 11. 23:04  Privát üzenet  

A válasz
Nem értem a kérdést. Néztél statisztikát meg pearl indexet, amit több ezer, több tízezer nő vizsgálatával készítettek. De te inkább az itt válaszadó, max 5-8, esetleg 10 ember véleménye alapján akarsz egy másik statisztikát felállítani?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 18. 16:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfiak! 2-3 hónapos, friss kapcsolatban megbíztok a nőben, ha azt mondja, szed fogamzásgátlót?
Fogamzásgátló használataval kapcsolatban segítség?!
Mi a tapasztalatotok az Azália fogamzásgátlóval kapcsolatban? Nődokim ezt irta arra a kritériumra hogy dohányzok és a kombinált fogamzásgátlótól szorongásom van. Mellè használ...
Azalia fogamzásgátlótól egy hónapja vérzés, pecsételés? Vannak tapasztalatok a gyógyszerrel kapcsolatban?
Azalia fogamzásgátlóval kapcsolatban kellene nekem segítség!?
Tapasztalatok Azalia fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!