Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle fogamzásgátló tabletta megbízható? Mellékhatások, hízás tapasztalható?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el szedni a tablettát, személy szerint megbízhatónak találom. Az utóbbi időben viszont gyakrabban jelentkezett hányinger, fejfájás. Pár kilót is felszedtem. Előfordulhat, hogy a gyógyszer egyéb hatása volna?


19/L



2019. szept. 13. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Ezt nem kell folyamatosan szedni. Ez sürgősségi tabi, egyszemes kiszerelés, egy szem kb. 7000 Ft.

Lórúgásnyi hormon van benne, nem is szabad talán, csak félévente használni.

2019. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lenne csoda, ha nem lenne mellékhatása ha az ESEMÉNY UTÁNI tablettát úgy szeded mint a cukorkát. Ez egy hormon atombomba, "vészhelyzetre" van nem pedig rendszeres szedésre.
2019. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!