Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után majdnem 1 órával hasmenés?

Figyelt kérdés
Hatkor bevettem a gyógyszert, megvacsoráztam és kb 50 perccel a tabi bevétele után hígabb székletem lett. Most be kell vennem új tablettát? Már csak 2 napig kell szednem, aztán szünet. Bocsi, hogy ezredikként én is felteszem a kérdést, de nem tudom mi legyen:D
2019. szept. 17. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 50 perccel a bevétele után volt hasmenésed és nem volt üres a gyomrod, akkor nem kell újat bevenned. A hatóanyag a vastagbél-traktusból szívódik fel, ha megy a hasad akkor értelemszerűen nem tud. Odáig az elfogyasztott étel függvényében kb. 2-4 óra amíg eljut az étel.

Ha viszont folytatódik a hasmenésed akkor pár napig használjatok óvszert.

2019. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd már azt a szerencsétlen betegtájékoztatót.....
2019. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!