Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora Fogamzásgátló abbahagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora Fogamzásgátló abbahagyása?! Bővebben lent:

Figyelt kérdés
5éve,hogy szedem ezt a gyógyszert. Augusztus végén kezdődött,hogy negyed órára cső látásom lett,csak fehér foltokat láttam ,majd rámtört a fejfájás. Na ez a mai napig vissza tér,van hogy egymás után 3napon át ,van hogy egy hétre elmúlik,van hogy két naponta jön elő. Valamiért a gyógyszerre gyanakszom..eddig is volt migrénes fejfájásom de évente max 1x jött elő. 1-2év múlva szeretnénk gyermeket vállalni ,addig megszakítással védekeznénk, régen is bevált 1éven át. Tudom,nem véd a terhességtől,de inkább essek teherbe,minthogy maradnadó károsodást okozzon a gyógyszer. Spirál,pesszárium nem szeretném hogy legyen,egy sima rákszűrés is eléggé fáj nekem.. Sok rosszat olvastam arról,hogy mi lesz a gyógyszer letétele után . Vasárnap szedtem be az utolsó szemet. Csak pénteken tudok nőgyógyásszal beszélni, ráadásul ő úgyis csak másfajta gyógyszert írna fel, úgyhogy kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra! kinek mennyi idő volt fog.gátló után teherbe esni ? Valakinél okozott komolyabb bajt ? Volt aki szintén Deciorát szedett/szed ?? Köszönöm előre is.
2019. szept. 17. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én Deciorát szedek immáron 6 éve...soha semmi gondom nem volt vele... áprilisban azonban elfogyott az összes és gondoltam hagyok egy kis szünetet és majd csak a nyáron megyek el nőgyógyászhoz..a gyógyszer abbahagyása semmilyen kellemetlenséggel nem járt,a menstruációról nem tudok nyilatkozni,mert konkrétan május közepén teherbe is estem..az a baba sajnos nem maradt meg,de vigyázni kell,mert van akinek nagyon gyorsan helyreáll a szervezete..
2019. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyugtatott kicsit! Konkrétan erről a fajtárol kb sehol semmit nem olvastam ! Akiknél voltak a kellemetlen utóhatások,mind másfajta gyógyszert szedett .
2019. szept. 18. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!