Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elköttetném magam, de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköttetném magam, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sokat gondolkodtam, és végül arra jutottam, hogy szeretném elköttetni magam. Rettegek egy újabb terhességtől, van már egy csodás gyermekem akit nagyon vártunk és nagyon szeretünk, de biztosak vagyunk abban, hogy nem szeretnénk még egy gyereket. Rengeteget olvastunk és konzultáltunk orvossal is külömböző fogamzásgátlásról, de csak a tabletta tűnt nagyobb biztonságnak, viszont azt nem szeretnék szedni, elég ilyesztőnek tűnnek a mellékhatásai. 100%ig biztosak vagyunk abban, hogy nem szeretnénk még egy gyereket, ezért gondoltam erre. Viszont még 30 alatt vagyok, és csak egy gyerekem van. Van itt olyan, akinek sikerült így is, ki tudta játszani a szabályokat?

2019. szept. 18. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek vagy 40 éves kor alatt nem fog menni legálisan Magyarországon, ha ezek teljesülnek, akkor is baromi hosszadalmas procedúra, a kérvény beadásától számítva 1 év múlva lehet megcsináltatni a műtétet, tiszta vicc... biztosan van olyan nőgyógyász, aki jó pénzért megcsinálja fű alatt, talán be lehet próbálkozni pár dokinál, de ez nagyon lutri és valószínűleg iszonyú drága.
2019. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:
85%

Nekem nincs gyerekem de simán bevállalnám a vazektomiát mert megmondom őszintén nem is biztos hogy szeretnék...

De sajnos 40 alatt max külföldön nagyon sokért csinálják meg :(

2019. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy az #1-es is leírta, nagyon-nagyon sok pénzért. Létezik még a hormonális fogamzásgátló mellett rengeteg más megoldás is (spirál és egyéb beültethető eszközök) konzultálj a nőgyógyászoddal neked/nektek melyik lenne a legmegfelelőbb.
2019. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itthon sehogy nem fogod tudni most még, vagy max milliókért cserébe és nem is biztos, hogy jól fog sikerülni. Külföldön próbáld meg magánorvosnál. Ott sem lesz olcsó az is biztos
2019. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Viszont még 30 alatt vagyok, és csak egy gyerekem van. Van itt olyan, akinek sikerült így is, ki tudta játszani a szabályokat?"


Nyilván nem lehet kijátszani a szabályokat. Egyik orvos em fogja bevállalni, hogy börtönbe kerüljön meg elvegyék az engedélyét, csak azért, mert te nem akarsz másképp védekezni.


Itthon nem lehet megcsinálni és kész. Külföldön nézelődj.

2019. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Gyermekmentes övezet blogon el tudod olvasni, hogy hogyan kell szlovákiában elintézni.
2019. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!