Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól vettem be ha az utolsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem be ha az utolsot kihagytam?

Figyelt kérdés

Ha minden levelet csütörtökön kezdek meg (tehát utolso nap a sorban szerda) es az utolso heti utolso tehat szerdai tablettat nem vettem be, vehetem úgy mintha szerdan vettem volna be az elso placebo tabit (tudtommal abban nincs hatoanyag) es meg 6 darabot szedek be belole tehat az utolso het csütörtök-szerdáról

Szerda-keddre módosul? Biztonsagos igy?

Röviden tömören: utolso aktiv tabletta helyett a placebot kezdem egy nappal hamarabb

Roxanelle tabletta



2019. szept. 19. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A kedd az kedd, a szerda az szerda, a csütörtök az csütörtök és így tovább. Szerintem ez egyhamar nem fog változni, nem lessz csütörtökből szerda sem szerdából kedd. Tehát valamit biztos ki hagytál. Gondolom ezt én pasiként.
2019. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen akkor egyertelmusitem mert meg koran van nekem is :D utolso aktiv tabit (szerdait) nem vettem be mert elfelejtettem. Tehat vegyuk ugy hogy az lett az elso placebo nap csutortok helyett
2019. szept. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!