Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta okozhat ilyen panaszokat? Menzesz rendszeressége céljából szedem kb 2-3 éve. Miért húzódik el újabban a menstruációm? 6-7napig

Figyelt kérdés
A tabit menzi miatt szedem, szexuális életem jelenleg nincs. Mindig pontosan jött meg így, viszont utóbbi 2-3 hónapban eltart 6-7 napig is, míg máskor 5 nap alatt vége lett. Gyakran puffadok, állandóan pisilnem kell újabban elég gyakran, bár nem tudom ezek a panaszok a tabi miatt vannak e. De elég kellemetlen, Sokszor rossz a hangulatom, közérzetem. Mivel vékony alkat vagyok reméltem hogy hízok tőle de ez sem jött össze. De legalébb nem pattanásos a bőröm és a hajam is szépen megnött. Lehet másikat kéne szednem? Most Jangeet szedek mindig is azt szedtem, nem szeretném se abbahagyni (plusz alakulóban van már valami valakivel) se váltani nem szeretnék ,ehhez is nehéz volt hozzá szokni,emlékszem első 3 hónapban állandóak voltak az ok nélküli sírások és az éjjeli hányingerek. Leginkább ennek okát szeretném megfejteni, hogy miért húzódik el a menzesz és volt már hogy például 1 nappal később jött meg.Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 19. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedek tabit. Nekem a stresz miatt szokott hol több hol kevesebb lenni a vérzés és hogy meddig tart. Valamint jelezheti azt is hogy váltani kell. Menj el a nőgyogyászhoz aki felírta neked ezt és mond el neki a panaszaidat. Jobban tud segíteni és tanácsot adni mint itt bárki a gyakorin. 🙂
2019. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es is írta, nőgyógyász, vérvétel, hormonszint-vizsgálat, UHG és majd ő megmondja érdemes-e készítményt váltanod. Még tabletta szedése mellett sem egyforma hosszúságú mindig egy ciklus, számtalan tényező befolyásolhatja (ezért is menj el konzultációra a nőgyógyászodhoz).
2019. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!