Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki járt már így? Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így? Escapelle esemény utáni tabletta. Többi lent.

Figyelt kérdés

Augusztus 19-én történt a baleset, kiszakadt az óvszer, majd kb 46 órára rá vettem be az Escapelle nevű esemény utáni tablettát magán nőgyógyásszal egyeztetve. Rá 5 napra nagyon erős vérzésem volt. Beszéltem akkor is a nőgyógyásszal. Azt mondta, ez "normális". Most szeptember 9-én kellett volna megjönnie de semmi. Azóta megcsináltam kb 10 tesztet(nem csak egy fajtát) és mind negatív lett. Van köztetek olyan, akinek kimaradt a menstruációja?

Előre is köszi!

22/L



2019. szept. 20. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer is elolvastad volna a tájékoztatót, vagy pedig körülnéztél volna itt (és nem az "egyéb" kategóriában), akkor láthatnád, hogy ez egy normális tünet.


Csak szólok: akár 6 hónapra felborulhat a ciklusod, és közben valószínűleg NEM vehetsz be újabb tablettát sem!

Legalábbis orvosi felügyelet kell hozzá.

2019. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta olyan mint egy hormon-atombomba, teljesen normális hogy szétbarmolja a ciklusodat (de még mindig jobb mint egy abortusz, amolyan végső megoldás). Keresd fel a nőgyógyászod, de egyébként nincs gond, egyénenként változó, de 1-6 hónap alatt vissza fog állni a ciklusod a normális mederbe.

Az óvszer használatához jó tanács: csúcstámadás előtt vegye ki a párod és nézze meg, hogy megvan-e még a kis spermazsák a végén.

2019. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia!Èn is úgy jártam mint te.Bevètel után pár nappal jelentkezett vèrzès.Majd mikor már több,mint 30napja nem jött meg.Elmentem dokihoz ès ciszta volt az egyik petefèszkemen.Azèrt nem jött meg.Injekcióval hozák meg.Azóta rendszeresen megjön.
2019. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Én is pont így jártam. Pont ugyan akkor kellett volna hogy megjöjjön de én még mindig várok... neked lett valami fejlemeny? Megjott mar? Vagy elmetel orvoshoz?
2019. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4!

Szia!

Nem jött még meg, illetve orvosnál még nem voltam. Azóta tesztet sem csináltam. Igyekszem elmenni pár napon belül újból nőgyógyászhoz.

Ha esetleg neked van valami változás, azt kérlek, írd meg!:)


Többieknek is köszönöm szépen a válaszokat!

2019. szept. 23. 21:14
 6/8 anonim válasza:

4/4 vagyok!

Rendben! Szorítok neked is hogy ne legyen baj!

2019. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnapi napon délelőtt csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, majd délután 48. napra megjött. Elég erős a vérzésem.
2019. szept. 29. 22:20
 8/8 anonim válasza:
4/4 vagyok. Örülök! Nekem is megjött pont egy hónapra rà mikor a fogamzasgatlo utani verzes jelentkezett. Nekem is nagyon erős. Köszi hogy írtál!!
2019. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!