Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség szóba jöhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viragosnyar kérdése:

Terhesség szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Óvszert használtunk, ez volt az első alkalmam (utána antibiotikumot szedtem felfázásra) és az aktus után 4 nappal megjött, végén csak pecsételő vérzés volt. A petefészkeim nyomnak, fájnak ezóta.

Az előző menstruációm augusztus 25-én jött meg, ezek szerint nem volt peteérésem, és kevés az esélye.

Tudom hogy ha az óvszert rendeltetésszerűen használtuk nincs gond, de stresszelős vagyok. Hamarosan lesz tabim is.



2019. szept. 20. 09:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam! Augusztus 15!!
2019. szept. 20. 09:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, ha vedekeztetek. A petefeszked valszeg a felfazas miatt faj a keses pedig a stressztol. :)
2019. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem került óvszer a hüvelyedbe akkor nem vagy terhes, márpedig ha óvszert használtatok akkor nem került (ha lyukas lett volna akkor szétdurran, nincs olyan hogy mikrorés az óvszeren).

A ciklus ingadozása természetes, ahogy a vérzés erőssége is. Esemény utánit már ne vegyél be, ha nagyon aggódsz keress fel egy nőgyógyászt - amúgy is, meg fogja mondani hogy terhes vagy-e (egyébként nem vagy az).

2019. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A nőgyógyászhoz már van is időpontom, csak nem erősségem a várakozás.
2019. szept. 20. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikum csak a tabikára hat, gumira nem....
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a gumira gondoltam hogy hatna, hanem a ciklusra.
2019. szept. 20. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum hat a ciklusra sok esetben. Nekem anno volt hogy kitolta a menzesz megjöttét 2 héttel.

Olyan is volt hogy hamarabb jött meg mint szokott (pont a legutóbb) és mivel kb. se a bioritmusom se semmim nem változott meg csak az antibiotiukmra tudok gyanakodni (előtte pár héttel szedtem).

Szóval nagyban befolyásol.

2019. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!