Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bármi gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi gond?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a párommal és nem védekeztünk... Ő azt mondta kihuzta időben viszont én nem láttam mert háttal voltam... Utánna torolgette zsepivel meg minden. Szerintetek lesz valami? :/

2019. szept. 21. 16:36
 1/6 anonim válasza:
100%

Még ha ki is húzta "időben"... Az előváladék is tartalmaz már annyi spermát, hogy az megtermékenyíthet!

Jó lenne, ha elfelejtené mindenki ezt a fajta védekezést, mert nagyon nem jó hatásfokú.


Persze nem 100%, hogy most teherbe estél, függ csomó mindentől, pl. hogy most éppen hol áll a termékenységi ciklusod, de aggódni valód van.


Ha nem szeretnétek gyereket, akkor vegyétek komolyabban a védekezést.

2019. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, a CSOK-ra jó lesz!
2019. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
A telivert piñás kérdésedet miért az “emberek” témakörhöz írod ki?!
2019. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ajánlok a barátodnak egy szuper eszközt. Kotton. Ha nem vagytok normálisak akkor csak húzd fel a nemi szervére és kész. Nehogy már egy gyereknek az legyen trauma hogy félre sikerült. Mert ismertem ilyen lányt akinek a szülei hogy is mondjam nem a legokosabbak voltak és neki számára ez egy trauma. Sosem fogja feldolgozni. Ne tegyetek már tönkre egy életet. Köszi.
2019. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áhh nem, nem jövök ezzel a "nem védekezés" szöveggel, unalmas századjára leírni...


Kár, hogy ezt nem lehet valahogy 18 év fölött szabályozni, hogy csak azok dugjanak, akiknek eszük is van...


Google-ön keress utána az "eseményutáni tablettának" és utána ügyeletes nőgyógyász. És nőjetek fel mindketten!

2019. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, de javítsatok ki, ha tévedek.


Mostanában ti tényleg nem érzitek a súlyát egy ilyennek? Az egész életedet megváltoztató dologról beszéltek így, hogy gond?? Ha nem tervezed, és ezt kihangsúlyozom(!), akkor nem csupán gond!! Főleg, ha még fiatal vagy és nem tudsz neki otthont teremteni! Éld bele magad egy kicsi helyzetébe, mi lett volna veled, ha a szüleid is ezt csinálják! Megéri ezt egy "pucér" estéért, amit adott esetben örökké a pokolba kívánsz majd?


Az abortuszról meg ne is beszéljük, hogy az nem csak egy, de két életet tönkretesz, lelkileg két családot is...

2019. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!