Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szoptatás alatt felírt fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptatás alatt felírt fogamzásgátló véd még valamennyire, ha abbahagyom a szoptatást?

Figyelt kérdés
Még szoptattam amikor felírt az orvos egy ennek megfelelően alacsony, egy komponensű fogamzásgátlót. Meg is írta a receptet három havi adagra, a lányom viszont két hete minden előjel és egyéb nélkül elválasztotta magát. Nekem meg itt van még két havi gyógyszerem és nem tudom mit csináljak vele. Van értelme még beszedni, vagy már nem fog rendesen védeni?

2019. okt. 5. 19:19
 1/3 bilingual ***** válasza:

Javaslom, hogy a dokidat kérdezd meg róla!


Mi nem vagyunk orvosok, de amúgy sem írtál a tabiról semmi konkrétumot, ami alapján esetleg el lehetne dönteni.

2019. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a gond, hogy az orvosomat most egy jó másfél hétig nem tudom megkérdezni.

Tangolita a neve, megnéztem, és ugyanaz a hatóanyaga, azonos mennyiségben mint a cerazette-nek.

Akkor elvileg jónak kellene lennie nem?

Csak azért bizonytalankodok, mert előtte amikor ezt felírta akkor szólt, hogy ha abbahagyom a szoptatást akkor majd erősebbet írna fel, de a miértre már nem válaszolt, mondván, hogy majd akkor átbeszéljük.

2019. okt. 5. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Irass másikat, a szoptatás melletti fogamzásgátlók addig védenek rendesen amíg aktívan szoptatsz. Már akkor sem nyújt megfelelő védelmet ha már csak nagyon keveset szoptatsz.
2019. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!