Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet gond belőle, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond belőle, hogy bevettem egy újabb szem fogamtásgátlót?

Figyelt kérdés
Tegnap este fél 10-kor vettem be a szokásos időpontban a fogamzásgátlómat. Éjfélkor viszont arra keltem, hogy nagyon fáj a gyomrom. Volt egy kisebb hasmenésem. Ugye ilyen esetben a tájékoztató szerint pótolni kell 12 órán belül. Én bevettem most reggel fél 8-kor egy újabb szemet, nehogy gond legyen. Nem tudom mennyi szívódhatott fel az estiből. Szerintetek lehet valami baj ebből? Vasárnap esélytelen elérnem az orvosom. Illetve nem szoktak ilyen problémáim lenni, normálisan szedem lassan 3 éve. Köszönöm ha valaki tud válaszolni.
2019. okt. 6. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ha egyszer kettőt veszel be. Kb. 4 óra kell a felszívódásához, tehát az első valószínűleg nem hatott rendesen. Még az is normális, ha enyhe tüneteket érzel, pl. mellfeszülést.
2019. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen pont a 4 órás felszívódás miatt döntöttem ìgy. Köszönöm a válaszod!
2019. okt. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!