Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha többet vettem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha többet vettem be?

Figyelt kérdés

Bevettem a fogamzásgátló tablettámat este 8kor (13.szem,2.hét), majd 6 órával később hasmenésem volt. Ez után bevettem még egyet (tudom, kár volt mert 6 óra alatt már

valószínűleg felszívódhatott), de 4 óra múlva, megint ment a hasam. Viszont szerintem mind a kettő felszívódhatott, mert egész nap szédültem, hányingerem volt, és egy napja görcsöl a hasam menstruáció szerűen.


Lehet baj attól, ha egy nap 2 tablettát vettem be? (Lindynette20)



2019. okt. 30. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hasad valószínűleg attól görcsöl amitől a hasmenésed is van... (gyomorrontás, béltraktust érintő infekció stb.), nem a kettős adagtól. Annyit "csináltál", hogy felborítod a hormonrendszered, szedd tovább rendes ütemnek megfelelően, 3-4 napig a biztonság kedvéért alkalmazz kiegészítő védekezést (bár így is 99,9% hogy védett maradtál).
2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huvelyi verzes lephet fel +felboritottad a rendszert, 1 szem igy mindig ki fog maradni akkor amikor kellett volna
2019. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tudom, hogy hülyeséget csináltam, hogy többet vettem be.
2019. okt. 30. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert rakj be betetet, en egyszer elfelejtettem bevenni, irta a tajekoztato vegyem be az elfelejtettet az aznapival , bevettem es 4 napig vereztem. Utana olvastam hogy alatta irta 2 szem bevetele verzest okozhat
2019. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Köszönöm szépen!!!!
2019. okt. 30. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Lindynette20at szedek már egy jó ideje, és egyszer valahogy megkeveredtem a napokkal, valószínűleg többet vettem be, de semmi sem történt.
2019. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ahány szervezet, annyi keppen reagál. Vagy nem tudom, masra nem tudom fogni, semmi más nem történt a hónapban.
2019. nov. 5. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!