Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nagyon sokat innék és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sokat innék és kihánynám az alkoholt, akkor nem hatna a gyógyszer, akkor mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
a gyógyszer kb fél óra alatt feloldódik a gyomrodan(de egy óra alatt 100%!!),és ha utána hánytál,az nem gáz. Akkor semmi. Amugy 72órás tabletta,bár abból életed során minél kevesebbet érdemes bevenni,mert felborítja a hormonháztartást.
2007. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tabik papírjaira általában a 3-4 óra van írva.Ha ez történne,akkor olyan,mintha nem vetted volna be a tabit,vagyis egy hétig kiegészítővédekezés kell.(Legalábbis,amit én szedtem az ilyen volt.)

OLVASD EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT MIELŐTT ELKEZDESZ SZEDNI EGY GYÓGYSZERT,ÉS SOHA NE DOBD KI A PAPÍRT!!!!!

2007. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

én is azt mondom,hogy nem oldodik fel olyan gyorsan, egy ora alatt sem! Tehát mindenképpen potold a gyogyszert.

Egyébként a fogamzásgátlo nem a gyomorban hanem a bélrendszerben oldodik fel.Ezért nem befolyásolja a hatását ha pl. alkoholt iszol rá!

2007. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Ne igyál annyit, hogy hánynod kelljen! Amúgy 4 órán belül szívódik fel!
2007. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!