Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények spirallal kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények spirallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinek milyen van? Hormonmentes vagy hormon tartalmú? Mik a tapasztalatok? Illetve a felhelyezes kibirhato? Nem érezni semmit hogy az ott van?
2019. dec. 3. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évig volt. Szülés után, hormonmentes. A felhelyezés kibírható volt, de mindig is éreztem,hogy ott van, zavart, sőt, fájdalmas időszakaim is voltak.

Az orvos többször ellenőrizte, jó helyen volt,csak egyszerűen nem tolerálta a szervezetem.

3 év után az orvossal konzultálva, egyetértve, leszedettem. Az viszont már kellemetlenebb volt.

2019. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én férfi vagyok de leírom a tapasztalatát a feleségemnek

Először 3 évig volt neki hormonmentes de teherbe esett és ez a dokit is meglepte mert nem volt elmozdulva és semmi baja nem volt

Különben nem fájt nem érezte nem volt kellemetlen neki

Majd két év után megint ezt választotta és több mint 4 éve van neki megint és semmi baj idáig de tudni kell ez sem 100% os

2019. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van hormonmentes, felhelyezes fajt minf a fene, mert nem.szultem, de eletem legjobb valasztasa volt. 30N
2019. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!