Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor, ha a vizelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a vizelet sugaras terhességi tesztet nem lepisilem, hanem ráöntöm a megfelelô helyre egy pohárból, vagy a tesztet belelógatom a pohárba?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az eredmeny , hidd el. En mindig feltem hogy nem jo helyre vagy nem eleg hosszu ideig pisilek ezert egy tiszta üvegbe pisiltem es abba logattam bele a tesztet. Kb 100 teszt utan kijelenthetem , ha terhes vagy barhogyan csinalod ki fogja mutatni ! Sok szerencset , minden jot !
2019. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az eredményt kapod, a lényeg hogy lehetőség szerint a reggeli első vizeletet használd (annak a legmagasabb a hormontartalma - ha van mit kimutatni). Aktus után kb. 2-3 héttel csináld az első tesztet, nem 100%-os az eredménye. Ha negatív és több mint 2 hetet csúszik a ciklusod akkor teszttől függetlenül irány a nőgyógyász.
2019. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rágörcsöltem. Eseményi utáni volt. 2 nap múlva megjött, amikor az elmúlt, csináltam egy Gábriel tesztet a 13, vagy 14. napon. Az csepegtetôs, negatív lett. Akartam a biztonság kedvéért csinálni még egyet. Azt egy másik patikában vettem és a gyógyszerész nem mondott jót a Gábrielrôl. Adott egy Livsane-t, ami már 10 egység hormont is kimutat. A másik csak 25-öt. Arra már pohárból öntöttem, próbáltam számolni a másodperceket, negatív lett. Másnap megjött. Mivel hasba rúgva éreztem magam, késôbb csináltam megint egy Livsane-t de olyat, ami csak 25 egység hormont érzékel. Azt is öntöttem. Az is negatív. Féltem, hogy elrontottam és azért nem mutat. Holnap megyek orvoshoz.
2019. dec. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!