Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem a harmadik sorból - melyik módszer jobb?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztató alapján:

- Egy tablettát hagyott ki a harmadik héten

- A következő lehetőségek közül választhat:

- Vegye be az elfelejtett tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egyidejű bevételét jelenti. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A csomagban lévő fehér placebo tabletták szedése helyett haladéktalanul kezdje el a következő levél szedését. A placebo tablettákat dobja ki. Valószínűleg megvonásos vérzése csak a második levél szedésének a végén, a fehér placebo tabletták szedése idején lesz, de pecsételő vagy áttöréses vérzés a második levél szedése alatt is jelentkezhet.

- Abba is hagyhatja az aktív, rózsaszín tabletták szedését, és közvetlenül áttérhet a 7 fehér placebo tablettára (a placebo tabletták bevétele előtt jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el a tablettát). Ha Ön a korábbi fix kezdőnapon akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb ideig alkalmazza a placebo tablettát.

- Ha a két javaslat valamelyikét követi, a terhességgel szemben védett marad.


Ha nektek maradt ki, melyiket követtétek?


2019. dec. 4. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig bevettem az elfelejtett gyógyszert, amint eszembejutott hogy kimaradt. Nálam sosem volt probléma belőle.
2019. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy este 8-kor szoktam, és ma kábé akkor is érek haza (munka+suli) szóval 24 óra késéssel venném be a hiányzó szemet
2019. dec. 4. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán vedd be az elfelejtett szemet a szokott időben. Egy nappal lehet később jön meg a havid és kész.
2019. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő, bevettem, amikor eszembejutott másnap és nem volt belőle baj.
2019. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!