Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérés előtt 2-3 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérés előtt 2-3 nappal mekkora az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában a menstruációs ciklusom elhúzódik. 32-34 napos szokott lenni az utóbbi hónapokban. Előző hónapban nem estem teherben, pedig a peteéréskor voltunk együtt a párommal. Nem tudom pontosan mikor lehet a peteérésem mostmár.. szerintem a kalkulátorom számította idő előtt 2-3 nappal. Van esély szerintetek a peteérés előtt is teherbe esni?

2019. dec. 5. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Van
2019. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen van. Vizsgálaton voltatok már? Ha egy év alatt nem jön össze akkor látogassatok meg egy meddőségi klinikát, nem olcsó, de legalább kiszűrik ha van valami gond.

Egyébként nem minden együttlét okoz automatikusan fogamzást (csak akkor amikor az ember nem akar :D ), úgyhogy rajta 3 naponta éljetek rendszeresen nemi életet, előbb-utóbb összejön.

2019. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kitolódik a ciklusod, akkor az ovulációd is tolódik valszeg. Előtte amúgy biológiai képtelenség teherbe esni, hiszen nincs ami megtermékenyüljön! De mégis érdemes előtte elkezdeni szexelni, mert a spermiumok napokig életben vannak benned! A számított idő előtt egy-két nappal kezdjetek szexelni, és attól kezdve minden nap nyomjátok egy hétig legalább, hiszen te sem tudod mikor van peteérés!
2019. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2019. dec. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!