Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette Fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette Fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már évek óta menstruációs gondokkal küzdök. Előfordul hogy évente 1x-2x jön meg. Voltam nőgyógyászaton (magán rendelésen) és voltam már endokrinológián is. Korábban magasabb volt a tesztoszteron szinten volt egy kis pajzsmirigy alul működés is. mostani leleteim alapján rendben vannak az utóbbiak. nyilván az előbbi dolgok miatt jött is fel felesleg Sajnos, de dolgozom ezen.


Viszont, így hogy a menstruációm úgy dönt akkor jön amikor ő szeretné, elég nehéz az hogy nem tudom mikor kezdhetem el a gyógyszer szedését. Hiába nincs rendesen menstruációm, elég kiszámíthatatlan így azért némi esély még ha kevés is (az orvos szerint olyan 30%) de van a teherbeesésnek. Így írt fel nekem.

Viszont egy dolgot nem kérdeztem meg.

Mivel a vérzéskor kellene elkezdeni szedni, így nem tudom, hogy neked mikor kellene. azért csak nem kellene várni hónapokat amíg ő úgy gondolja odabent :D nagyjából mindig ilyen 6-15 ig körülbelül szokott lenni a mensi, amikor megvan. néha jönnek menstruációs görcsök k is, ekkor csak maga a vérzés nem jelentkezik.


Aki már járt hasonló cipőben az kérem írja le a tapasztalatait, illetve hogy ő hogyan kezdte és kezelte a helyzetet. mert hát azért még sem mind egy mikor kezdem el szedni feleslegesen meg csak nem kellene.



2019. dec. 9. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs menzeszed, akkor bármikor elkezdheted a szedést. Két hétig használj kiegészítő védekezést mellé, utána mehet anélkül is. Majd az első levél után fog megjönni a vérzés, valamikor a szünetben. De előfordulhat az első levél alatt pecsételés is, attól nem kell megijedni.
2019. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ <3
2019. dec. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!