Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óriási gondban vagyok! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási gondban vagyok! A fogamzásgátlómat egy nappal hamarabb kezdtem el szedni, és a harmadik heten kihagytam egy tablettát, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan 2éve szedem a Lyndinette fogamzásgátlót. A szedése úgy volt, hogy kedden szedtem be az utolsó szemet, és rákövezkező héten szerdán kezdtem az új levelet. A mostani hónapban a napok szerint(melyek a levélen felvannak tüntetve) kedden kezdtem el az új levelet. A harmadik héten elfelejtettem bevenni egy szemet amit pótoltam, kettőt vettem be egyszerre. Most úgy jönnének ki a napjaim hogy hetfőn veszem be az utolsó szemet ebből a levélből. Ilyenkor mi van, mikor kezdjem a következő levelet?

2019. dec. 22. 01:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos szörnyen szétszórt voltam, és a medencegyulladásom miatt szedtem antibiotikumot is. Valahogyan eltévesztettem a napokat és borzasztóan ideges vagyok!! Sosem történt hasonló velem, egy tablettát sem hagytam ki mióta szedem. A párommal egy héten kb egyszer voltunk együtt, de nem bennem ment el egyszersem. Segitsetek kérlek! A nőgyógyászom szabadságon van😢
2019. dec. 22. 01:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Teendő: elolvasni a betegtájékoztatót.

Bele van írva.

2019. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem lesz. Hamarabb fog megjönni, de ennyi.
2019. dec. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hamarabb jön meg. Nyugi
2019. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!