Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy baleset történt kedden.

Védekeztünk a barátommal, de ahogy ő elélvezett a koton felgyűrődött bennem. Sajnos nem lógott ki, szóval egészen biztos voltam benne, hogy nyilván kijött belőle valamennyi sperma.

Rögtön cselekedetünk, egy fél órán belül hozzájutottunk az Escapelle 72 órás tablettához.

Azóta nem érzek semmiféle mellékhatást, de már több, mint két napja bevettem.

Szilveszterkor egy kortyot sem ittam, nehogy hányjak.

Elméletileg most vagyok a legtermékenyebb, hiszen decemberben 16.án jött meg.

És folyást tapasztaltam.

Rettegek, hogy nem fog hatni a gyógyszer.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2020. jan. 2. 19:29
 1/1 anonim válasza:

Sajnos 2x is kellett ehhez a tablettahoz folyamodnom. Egyik esetben sem jutottam olyan hamar hozza, mint te. Az égvilágon semmi gond nem volt, semmi mellekhatast, gorcsot nem éreztem, a menstruaciom is rendben megjött mellette.

Milyen volt a folyas? Nem hiszem egyébként, hogy aggódnod kellene, jó hamar bevetted, nyugi

2020. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!