Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetek a vetélés érdekében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klementinacska kérdése:

Mit tehetek a vetélés érdekében?

Figyelt kérdés
Tudom hogy bután hangzik, de nagyon fontos lenne. Meg fiatal vagyok és tudom hogy nagy hülyeséget csináltam. Egyszeri alkalom volt és életemben először. A srác csak egy pillanatra tette be és csak néhány centire és egyből el is löktem.. de mivan ha bekerült az az előválasékos cucc? Tudom hogy nagyon kicsi az esély de késik a mensim. Tesztet venni meg félek.. ez kb két hete történt.. nincs valami módszer vagy gyakorlat vagy torna vagy bármi amitől elvetélhetnék? Nem vagyok abban a helyzetben hogy gyerekem lehessen. Ez komoly úgyhogy kerlek segítsetek.

2020. jan. 4. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Én pedig komolyan válaszolnék: "Jajjj az emberiségnek..."

Amúgy meg...ha a pasi elmúlt 18, menjetek együtt tesztért...

Ha nem, menj a szüleidhez és szólj nekik, hogy hülye voltál, de ez a helyzet. Akkor talán még segíteni is tudnak...

2020. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van esemény utáni tabletta, de gondolom ha 2 hete késik erre nem gondoltál.miért nem egyből a baj után próbálsz meg megoldást találni? Szólj a szüleidnek akkor. És vegyél terhességi tesztet, ha terhes vagy de nem állsz készen, akkor lehetőséged még mindig van. De mondjuk cselekedni kéne, nehogy kicsússz az időből. Ja és nem tudom hány éves vagy, de ha tudod hogy teherbe eshetsz miért nem védekezel? Vagy gondolkozol utána. Beszélj egy felnőttel mindenképp, és ne szexeljetek óvszer nélkül
2020. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. 5 napja késik.. de kéthete történt az egész. És éppen ezért loktem el. Merthogy nem volt rajta óvszer. Az egész egy másodperc volt csak
2020. jan. 4. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Keríts egy megbízható barátnőt, és zargasd el tesztért.
2020. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Tudtad, hogy egy havi ciklusban csak néhány nap van, amikor lehetséges a teherbeesés? Tudtad, hogy az erős szorongás, félelem megzavarhatja a menstruációt? Tudtad, hogy a Tescoban, Auchanban valami 500 forintért lehet tesztet venni? (Ha a pénztáros fiatal nő, nem fog igazolványt kérni.)

Nincs olyan házilagos módszer, amitől elvetélsz! A srác van olyan tökös, hogy melletted áll? Gyűjtsetek pénzt, mert ha neadjisten mégis megkötött a gipsz, akkor nem marad más, mint az abortusz. De attól, ahogyan leírtad, nemigen lehetsz terhes. Nyugi.

2020. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

5napos késés még belefér. Ha félsz keríts valakit akivel elmentek tesztért. (Ez a világ baromsága hogy 18 kell legyél egy teszthez).

Előttem lévő jól írja, a parázástól is késhet.

Attól amit írsz különben nagyon valószínűtlen, hogy terhes legyél. Én eddig minden barátnőmmel gumi nélkül szexeltem, ovuláció alatt is védekezés nélkül és soha egyik sem lett terhes. Nem élveztem soha beléjük, de előváladékot kaptak bőven. :D

Két 3éves kapcsolat és egy 4 éves. Szóval nyugi. Semmi nem lesz csak ráfeszültél nagyon.

2020. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tescos vagyok, nem kérünk személyit a teszthez. Sőt, egyik boltban se kell 18-nak elmúlnod hozzá. Csak az alkoholhoz és a síkosítóhoz kell a személyi.
2020. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez megnyugtat egy kicsit.. valójában nem megvenni felek a tesztet.. már volt hogy egy baratnomnek vettem, inkább az eredmény amitől tartok.
2020. jan. 4. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sikosítóhoz? :D Ez most komoly? Tőlem ahhoz sem kértek, de a citromos, alkoholmentes sörért meg rinyált az önkiszolgáló pénztár :D

44F

2020. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Jaj nyugodj meg ha tenyleg ennyi volt ahogy leirtad nincs semmi baj, nem vagy terhes, en honapokig vedekezes nelkul voltam egyutt a baratommal (nem elvezett belem nyilvan, de senkinek nem ajanlom a megszakitast) a mensid csak a stressz miatt kesik.
2020. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!