Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van 11 cm-es méretben óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 11 cm-es méretben óvszer?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk a barátnőmmel és elég érettek. Csak az a gond hogy csak 11 cm-s a péniszem és nem tudom van-e ilyen méretbe óvszer?
2007. dec. 11. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan van. De én várnék még ezzel a dologgal.
2007. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
már bocsi...de te 14 évesen hova akarsz óvszert venni???elhiszem h érettek vagytok, de sztem 14 évesen ne gondolkozz ilyenen!!!ez egy jó tanács volt!fogadd meg!
2007. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is 14 évesen vesztettem el.-nem bántam meg,csak azt hogy iylen korán történt.nah mégegyszer,nem azt bántam meg akivel,hanem amikor.szerintem is várjatok,nem maradtok le semmiről.egyébként meg vesztek egy simát,én a Lifestyle-Ribbeddel kezdtem és teljesen jó volt.Én csak azt tudom mondani:figyelj nagyon oda a barátnődre!Ha fáj neki,akkor finomabban.Az az igazság,h
2007. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer biztos hogy jó lesz, de szerintem is még várjatok. Még nem tudjátok, hogy mit okozhat a jövőben egy nem jó döntés.

Játszatok, pettingeljetek, élvezzétek egymást, még közösülés nélkül...

2007. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

hát..........

lehet h túl kicsi és vékony és esetleg bentmarad:(de te tudod

meg a többi válaszoló

én a csaj helyében nem engedném mert félnék h ott marad:(

bocs

télleg nem lelombozásra mondom

2007. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit korainak érzem a 14 éves kezdést. A petting inkább jobb választás lenne.


Viszont nagyon értékelem, hogy gondoltok a fogamzásgátlásra! Nem csak úgy, fejest ugrotok a szexbe, és majd csak lesz valahogy. Ez mutatja, hogy mégis komolyan gondolkodó emberek vagytok. Egyébként pedig az óvszer feltekert állapotban van, minden férfi annyit teker le magának belőle amennyi szükséges. Még nem nagyon hallottam olyanról, aki az egészet letekerte volna...

2007. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Az utolsó válaszolónak:

Én már hallottam.:P

2007. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

iutt az egyik válaszadó válaszát nem értem. mi az hogy benn marad? voltál te már pasival? épp az ha kisebb akkor aztán végképp nem marad bent, te hülye! elég égő hogy ilyet irsz. dilettáns fasz.


a kérdezőnek pedig a válasz: normál méretet vegyetek ne large-ot és annyit tekerrsz le belőle amennyi kell.

2007. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!