Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak 2 napig bírtam a Nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 2 napig bírtam a Nuvaringet. Ez okozhat hormonzavar? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rendes időben menszesz alatt tettem fel a huvelygyurut a betegtájékoztató szerint,de annyira zavart, meg annyira ellene vagyok a hormonális fogamzásgátlásnak hogy 2 nap után levettem. Azóta ugyanúgy védekeztünk ahogy eddig (több eve) naptár modszer és megszakítás, fel időben gumi. Viszont,a gyűrű levétele után meg 1,5 hétig barna folyásom volt. Rendszerint 32 naposak a cikulsaim. Nagyon ritka a 31 vagy 33 napos. Ma a 37. Napon vagyok. 4 napja azt érzem rögtön megjön, de semmi....Csináltam tesztet a 34. Napon reggel. Full negatív. Mi lehet? Ennyire megzavarodtak a hormonom 2 nap alatt? Csúszhatott vagy elmaradt a peteeres? A terhességét mutatta volna a teszt.

2020. jan. 13. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy amit most csinált az nem védekezés? (csak azért piszkállak mert mi is így csináltuk és nálunk meg lett a baj)


Egyébként a csuszást okozhatja a nuvaring is de lehet stressz és hasonló dolgok miatt

2020. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 23 órát használtam a menzesz 5 napján tettem fel. Másnap levettem. És ma 3 nap után megint megjött totál l ki vagyok ettől.
2020. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetseges hogy ennyire megzavarta.


De azért tisztázzuk hogy ti NEM védekeztek.ne nevezd annak inkább

2020. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!