Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom hogy ezerszer ismételt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ezerszer ismételt kérdés de szerintetek így mennyi az esély a babára?

Figyelt kérdés

Barátommal már 1 éve óvszerrel védekezünk és eddig soha nem volt semmi baj.Viszont ma elég nedves voltam és bennem maradt az óvszer de nem ment el,simán ki tudtuk szedni.felhelyeztünk egy másikat és úgy folytattuk de ez igazából már lényegtelen.

Csúszkál alapból a menstruációm, mostanában 40 nap körül vannak.1-2 napon belül kellene megjönnie.


Előre köszönöm az értelmes válaszokat💙

(18/L)



2020. jan. 23. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem benned ment el és még időben észrevettétek, akkor minimális az esélye. Az óvszernél két dologra kell figyelni: rendesen, tövig tekerve felvenni és csúcstámadás előtt kivenni egy pillanatra ellenőrizendő megvan-e még a kis spermazsák a végén (azaz nem szakadt-e el).

A mensi sosem állandó, ingadozás - ha nem szedsz hormonális fogamzásgátlót - mindig előfordulhat, van akinek 25 napra jön meg, másnak meg 35-re ez természetes.

2020. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a választ.

Általában nagyon figyelünk mert nagyon nem jönne most jól egy terhesség.de hát addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik.

2020. jan. 23. 21:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve hozzátenném hogy 4 évig napra pontosan 28 napos ciklusaim voltak.valahogy mostanában megcsúszott a rendszer.
2020. jan. 23. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi
2020. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!